Paide päästis lõpuminutitel viigi, aga jäi Tamme duubli tõttu ikkagi tühjade pihkudega (0)

Episood Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju eelmise hooaja septembri-kuisest kohtumisest. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga 2. vooru lõpetas Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju duell, mis kujunes tõeliseks põnevuslahinguks: Kalju võttis 3:2 võidu.

Kalju läks matši juhtima veerandtunni möödudes, kui Andre Fortune tegi hiilgava eeltöö ning Alex Matthias Tammel ei jäänud muud üle, kui pall tühja võrku suunata. Veidi pärast pooltunni täitumist kasutas Robi Saarma aga ära Kalju kaitsjate kommunikatsioonivea ning viigistas mänguseisu.

Napilt enne avapoolaja lõppu olid taas aktsioonis Fortune ja Tamm: esimene sai teiselt palli, söötis selle omakorda värava ette ning Igor Subbotin viis Kalju taas ette. Kuigi viis minutit enne normaalaja lõppu kandis Paide pikaajaline surve lõpuks vilja ning Kaimar Saag suutis seisu viigistada, jäi lõppsõna ikkagi nõmmekatele: Tamm lõi kolm minutit enne normaalaja lõppu enda teise ja Kalju kolmanda värava ning tüüris sellega omad võidule.

6. märtsil kell 17.15 Paide kunstmurustaadionil

Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 2:3 (1:2)
34. Robi Saarma, 85. Kaimar Saag - 16., 87. Alex Matthias Tamm, 42. Igor Subbotin

Väravasöödud: 34. Karl Mööl, 85. Deabeas - 16., 42. Andre Fortune, 87. Henri Järvelaid
Hoiatused: 22. Alex Matthias Tamm, 24. Pavel Marin, 41. German Šlein, 70. Henri Järvelaid, 89. Igor Subbotin - 54. Edgar Tur, 64. Joseph Saliste
Mänguolud: +3, päikesepaisteline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras.