Premium liiga parimad ja halvimad üleminekud 2015 (14)

Foto: Brit Maria TaelMängijad liinide kaupa üle vaadatud, liigume edasi klubivahetuste juurde. Millised olid kõige paremad, millised kõige halvemad üleminekud lõppeval hooajal?

Nagu juba tavaks, annavad mõlemas kategoorias põhilist tooni välismaalt Eestisse tulnud mängijad - olgu nendeks siis leegionärid või kodumaale naasvad koondislased. 

Huvitavana tasub märkida, et halvimate üleminekute valikusse ei kuulu tänavu ühtegi Nõmme Kaljuga liitunud mängijat - just nimelt Kalju ebaõnnestunud täiendused on viimastel aastatel selles kategoorias tooni andnud.

Õnnestunud tehingute nimekiri koosneb sedapuhku eranditult Eesti mängijatest - seega saab tõenäoliselt lõpu selle kategooria üheksa aastat kestnud seeria, kus alati on esikolmikusse tulnud mõni mängija, kes ei ole Eesti kodakondne. 

"Tõenäoliselt" seetõttu, et lõpliku valiku aasta parima ja halvima ülemineku osas teed just sina, kallis lugeja! Siin on aga Soccernet.ee toimetuse valik headest ja halbadest meeskonnavahetustest.

Parimad üleminekud:

Foto: Imre Pühvel

Aleksandr Dmitrijev
(FC Levadia -> FC Infonet)
Klubi: FC Infonet
Positsioon: Keskpoolkaitsja
Vanus: 33
Senine hooaeg
33 mängu (33 põhis); 1 (0 penaltist); 60.

Talvel ehk ootamatultki Levadia särgi Infoneti oma vastu vahetanud Dmitrijev oli kogu hooaja jooksul infonetlaste jaoks asendamatu mees - hoolimata sellest, et mees ei mänginud esikolmikuklubis, usaldas teda oma põhikoosseisu jätkuvalt ka Magnus Pehrsson, eks nii mõndagi näitab ka see.

Dmitrijevi õlul oli ülimalt suur osa Infoneti kaitsemängust - kindlasti oli tema roll suurem kui aasta tagasi Levadiaga meistriks tulles. Premium liigas veel võrdlemisi uue meeskonna kaitsemängu aitas kogenud Sanja viia uuele tasemele ning pilku tabelisse heites näemegi, et Infonetist on sel hooajal vähem väravaid sisse lasknud vaid meister FC Flora.

Arvestades seda, et Infonet sõlmis aasta algul mehega kaheaastase lepingu ning 33-aastane koondislane ise väsimise märke ei näita, võib eeldada, et Infoneti kaitse on uuel aastal vähemalt sama kõva. 

Foto: Brit Maria Tael

Gert Kams
(Seinäjoki -> FC Flora)
Klubi: FC Flora
Positsioon: Äärekaitsja
Vanus: 30
Senine hooaeg
34 mängu (33 põhis); 4 (0 penaltist); 30.

Energiajänes Kams vahetas talvel Soome hetke parima klubi Eesti hetke parima klubi vastu ning jätkas sealt, kust ta kaks aastat varem Seinäjokisse lahkudes pooleli jäi. Flora kapten juhtis oma tiimi eeskujulikult ning vajadusel lõi ka väravaid - tema neljast väravast koguni kolm olid võiduväravad, sealjuures Paide ja Tammeka vastu päästis mees oma klubi lõpuminutitel.

Koos Markus Jürgensoniga juhtis Kams Flora noort kaitseliini ääre pealt ning sai sellega suurepäraselt hakkama - florakad evivad enne viimast mänguvooru selgelt liiga parimat kaitseliini, mida pole karvavõrdki mõjutanud isegi Enar Jäägeri lahkumine.

Tundub, et Kamsi ja Flora vahele võib panna võrdusmärgi - seda meest ei kujutakski mõne muu klubi särgis ette. Isegi mitte SJK omas, kus on lausa veider mõelda, et Kams alles aasta tagasi mängis. Ihu ja hingega rohevalge.

Foto: Jana Pipar

Siim Luts
(IFK Norrköping -> Tallinna Levadia)
Klubi: FC Levadia
Positsioon: Äärepoolkaitsja
Vanus: 26
Senine hooaeg
27 mängu (25 põhis); 10 (0 penaltist); 40.

Tänavu Rootsi meistriks tulnud Norrköpingu eest eelmisel hooajal mänguaja mõttes puhta nullile jäänud Luts ei olnud küll seda nägu, et tal platsitunnetuse mõttes midagi vahele oleks jäänud - Eesti liigas on mees endiselt kõva tegija.

Enesekindel, stabiilne ning Levadia jaoks äärmiselt väärtuslik - lisaks kümnele väravale poolkaitsest juhib mees kindlalt ka liiga väravasöötude andjate edetabelit. Levadia hoolimata medalist kohati küllaltki kaootilise hooaja üks kõige positiivsemaid ilminguid.

Üks aasta tagasi kodus, et uuesti välismaale minna - hooaja algul Levadiaga sõlmitud aastane leping seda näidata justkui võiks. Kosilasi peaks jaguma, eriti kui Luts peaks aasta parima mängija tiitli võitma.

Foto: Jana Pipar

Ats Purje
(Kuopio Palloseura -> Nõmme Kalju)
Klubi: Nõmme Kalju
Positsioon: Ründaja
Vanus: 30
Senine hooaeg
32 mängu (23 põhis); 15 (1 penaltist); 30.

Talvel uhkelt Soome liigast Eestisse tulnud Purje vorm käis käsikäes kogu meeskonna vormiga - hooaja algul, kui Kalju oli imelises hoos, oli ka Purje vaat et pidurdamatu. Hiljem, kui erinevatel põhjustel nõmmekate rattad aeglasemalt veerema hakkasid, ei olnud ka Eesti koondise ründaja enam niivõrd terav.

Hooaega ääreründajana alustanud Purje liikus aasta keskel tipuründesse ning see tuli nõmmekatele kõvasti kasuks - Tarmo Neemelo ja Vladimir Voskoboinikovi asemel liikuva ning kiire kesktormaja kasutamine oli Kaljule kui sõõm värsket õhku.

Hoolimata tiitlilootuste varajasest kustumisest, võib Purje oma ülejäänud kahele lepinguaastale Kaljus edasi vaadata lootusrikkalt - oma koha leidis mees Premium liigas kiiresti üles.

Foto: Imre Pühvel

Vjatšeslav Zahovaiko
(Sillamäe Kalev -> Paide Linnameeskond)
Klubi: Paide Linnameeskond
Positsioon: Ründaja
Vanus: 33
Senine hooaeg
27 mängu (22 põhis); 17 (2 penaltist); 8; 1.

Temperamente Zahovaiko oli eelmisel hooajal Sillamäe ridades vigastustega tõsiselt kimpus ning hakkas juba tasapisi treeneritööd tegema. Kõik märgid viitasid sellele, et mees võib peagi putsad varna riputada...

Aga võta näpust! Sillamäe särgi ja treeneridressi Paide oma vastu vahetanud veteran hakkas oma uut meeskonda tõsiselt vedama ning kuigi mängupildi põhjal tundus, et aeglane ja väikese liikumisraadiusega Zahovaiko tuleb justkui Paidele kahjuks, siis arvud räägivad teist keelt - 17 kolli ning 7 väravasöötu teevad kokku täpselt pooled (!) Paide tabamustest. Oma puudujäägid kompenseerib Zahovaiko filigraanse tehnika ning hea väravavaistuga.

Vaid ühe ootamatult terve hooajaga mängis Slava ennast Paide Linnameeskonna ajaloo üheks edukaimaks väravakütiks ning kui üks periood hooaja keskel välja arvata, oli Meelis Roobal alati olemas mees, kelle poole ründemängus vaadata.

Veel häid üleminekuid:

Artjom Dmitrijev (FC Infonet -> Nõmme Kalju)
Enar Jääger (-> FC Flora)
Robert Kirss (Nõmme Kalju -> Pärnu Linnameeskond)
Joel Lindpere (Ostrava Banik -> Nõmme Kalju)
Sander Post 
(FC Flora -> Viljandi Tulevik)
Joonas Tamm (Trelleborg FF -> Viljandi Tulevik)
Kristjan Tamme (FC Levadia -> Pärnu Linnameeskond)
Martin Vunk (Jakarta Persija -> Pärnu Linnameeskond)

Eelmiste aastate parimad üleminekud:

2014: 1. Dmitri Kruglov (Bakuu Ravan -> FC Levadia), 2. Andrei Sidorenkov (FK Gomel -> Sillamäe Kalev), 3. Omar El Hussieny (Kahraba Ismailia -> FC Levadia)
20131. Dmitri Kruglov (FK Rostov -> FC Levadia), 2. Martin Vunk (FC Panachaiki -> Sillamäe Kalev), 3. Allan Kimbaloula (Lille OSC -> Nõmme Kalju)
20121. Damiano Quintieri (AC Montichiari -> Nõmme Kalju), 2. Ilja Antonov (FC Puuma -> FC Levadia), 3. Elhadj Ousmane "Pato" Barry (Etoile Sahel -> Tartu Tammeka)
2011
1. Aleksandrs Cekulajevs (Vikingur Olafsvik -> Narva Trans), 2. Hidetoshi Wakui (FK Minsk -> Nõmme Kalju), 3. Nikolai Mašitšev (Marijampole Suduva -> FC Flora)
20101. Sander Post (Go Ahead Eagles -> FC Flora), 2. Jüri Jevdokimov (Viljandi Tulevik -> Nõmme Kalju), 3. Valeri Minkenen (Valkeakoski Haka -> FC Flora)
20091. Vitali Gussev (Enköping SK -> FC Levadia), 2. Aleksei Naumov (-> Sillamäe Kalev), 3. Diego Balbinot (Atletic de Ciutadella -> Nõmme Kalju)
20081. Henri Anier (Valga Warrior -> FC Flora), 2. Ingemar Teever (Östers IF -> Nõmme Kalju), 3. Felipe Nunes (-> Nõmme Kalju)
20071. Juha Hakola (HJK -> FC Flora), 2. Sander Puri ja Eino Puri (FC Levadia -> Viljandi Tulevik), 3. Kaimar Saag (FC Levadia -> Tallinna Kalev)
20061. Nikita Andrejev (Lasnamäe Ajax -> FC Levadia), 2. Marek Lemsalu (Bryne -> FC Levadia), 3. Martin Kaalma (FC Flora -> Narva Trans)

Halvimad üleminekud:

Foto: Jana Pipar

Jarmo Ahjupera
(Nõmme Kalju -> Viljandi Tulevik)
Klubi
: Viljandi Tulevik
Positsioon: Ründaja
Vanus: 31
Senine hooaeg
0 mängu (põhis); 0 (0 penaltist); 00.

Eelmisel suvel Nõmme Kaljusse naasnud Ahjupera oli selles samas nimekirjas täpselt samal kohal ka eelmisel aastal. Isegi pilti ei pea vahetama - Ahjupera pole Tuleviku särki võib-olla et kunagi selga tõmmanudki.

Kui Kalju eest polnud mees lihtsalt vormis, siis Viljandi eest on ebaõnnesõdur kogu hooaja vigastatud olnud. Väidetavalt. Algul pidi mees suveks terveks saama. Siis augustiks. Siis võib-olla septembriks. Vahepeal ei teatud üldse, kus mees viibib või millal naasta plaanib. Karm tõde on aga see, et väljakule pole Ahjupera sel hooajal veel üldse saanud ja kõigi eelduste kohaselt ei saagi.

Milline oleks olnud Viljandi Tuleviku saatus koos Ahjuperaga, jääbki selle hooaja üheks "mis kui"-mõtiskluseks.

Foto: Gertrud AlatareVladislav Ivanov
(FK Mash'al Mubarek -> FC Infonet)
Klubi
: FC Infonet
Positsioon: Ründaja
Vanus: 29
Senine hooaeg
11 mängu (põhis); 1 (0 penaltist); 10.

Juba talvel Infonetiga liitunud Ivanov siirdus lepingus olnud klausli tõttu juba enne hooaja algust Eestist hoopis Usbekistani, kust mees aga suve lõpuks tagasi tuli ning üleminekuaknavälisel ajal Infonetis maandus.

Loodetud "uut Manuchot" ei leidnud Infonet aga ka Ivanovist, hoolimata sellest, et Levadia särgis paugutas parimas pallurieas Ivanov veel eelmisel aastalgi. Üheks kaubamärgiks olnud realiseerimisoskus on teadmata kadunud ning alles oma üheteistkümnendas mängus sai mees viimaks jala valgeks - olles enne seda samas mängus luhtanud sajakahekümneprotsendilise võimaluse.

On huvitav näha, mis saab Ivanovist edasi - kas Infonet annab talle veel ühe võimaluse või hakkab mees uut töökohta otsima?

Foto: Gertrud AlatareIvan Pecha
(Otelul Galati -> FC Levadia)
Klubi
: -
Positsioon: Keskkaitsja
Vanus: 29
Senine hooaeg
13 mängu (12 põhis); 0 (0 penaltist); 50.

Talvel suure käraga Levadiasse siirdunud slovakist oodati tiitlikaitsjate absoluutset liidrit ning parimat mängijat - mehe CV seda ju lubas, kogemustepagasis oli ju isegi mäng Meistrite liiga alagrupiturniiril.

Ootusi-lootusi Pecha aga ei täitnud - vaevalise alguse järel mängis ta lõpuks oma koha küll välja, aga midagi erilist Pecha levadialastele ei pakkunud. Kogu kaitseliinil puudus korralik klapp ja kokkumäng - tulenes see kindlasti ka mingil määral sellest, et tiim klopsiti kokku päris viimasel minutil.

Tagatipuks saadeti mees pärast eurokrahhi koju - tuli välja, et klubi oli arvestanud eelarves juba Meistrite liiga avaringist edasi pääsemisega.

Foto: Brit Maria TaelKaimar Saag
(Assyriska -> FC Levadia)
Klubi
: FC Levadia
Positsioon: Ründaja
Vanus: 27
Senine hooaeg
27 mängu (põhis); 5 (0 penaltist); 10.

Selle nimekirja ehk kõige suurema pettumuse valmistanud mängija, arvestades enne hooaega talle peale pandud ootusi. Sarnaselt Vladislav Ivanovile ei saanud Saag tükk aega väravapunni eest - fännidel tuli oodata alles juunikuuni, enne kui Saag Premium liigas jala valgeks sai. Enne hooaega oodati mehest ühte parima väravaküti tiitli jahtijat...

Saagi allakäigu põhjuseid on kindlasti mitmeid, kuid kehva hooaja alguse järel oli üheks teguriks ka Levadia esitormaja Ingemar Teever, kes kogu hooaja vältel stabiilselt head vormi hoidis ning ühe tipuründajaga mänginud meeskonnas positsiooni kindlalt oma haardesse võttis.

Tagatipuks saadeti veel Eesti-Inglismaa mängu ajal koondise pingil istunud Saag vormi koguma esiliigasse, aga ka seejärel midagi põrutavat ei juhtunud. Vahetusest on Saag oma võimalusi saanud küll, kuid skoori on mees teinud vaid kolmes meistriliiga mängus.

Foto: Brit Maria TaelJoonas Tamm
(Viljandi Tulevik -> FC Flora)
Klubi
: FC Flora
Positsioon: Ründaja
Vanus: 23
Senine hooaeg (Flora ridades)
17 mängu (põhis); 1 (0 penaltist); 00.

Tamme puhul tuleb märkida, et mees sai hakkama omamoodi saavutusega, olles ühel hooajal nii parimate kui halvimate üleminekute seas. Tulevikus täielik kuningas, Floras aga totaalselt varjus.

Välismaalt Eestisse naasnud ning Viljandis paugutama kukkunud ründaja ei harjunudki Flora kardinaalselt teistsuguse mängustiiliga ära ning on huvitav näha, kas ja kui palju talle meisterklubis järgmisel hooajal veel võimalusi antakse - on ju florakatel uuel aastal varnast võtta ka Hannes Anier.

Tamme minek Tulevikust Florasse oli ülisuur hoop ka viljandlastele, kes Tamme lahkumise järel küll esimese mängu Kalju vastu võitsid, kuid järgmisest 19 mängust koguni 18 kaotasid ning on hetkeseisuga liigast üldse välja kukkumas.

Veel halbu üleminekuid:

Akes da Costa Goore (Vladikavkazi Alania -> Narva Trans)
Jüri Jevdokimov (Nõmme Kalju -> FC Infonet)
Jevgeni Kabajev (Jakarta Persija -> Sillamäe Kalev)
Maksim Lipin (FC Infonet -> FC Levadia)
Aleksei Širokov 
(Moskva Lokomotiv -> FC Levadia)
Tihhon Šišov (Nõmme Kalju -> Sillamäe Kalev)

Eelmiste aastate halvimad üleminekud:

2014: 1. Jarmo Ahjupera (Ujpest -> Nõmme Kalju), 2. Novo Papaz (FK Famos Vojkovic -> Nõmme Kalju), 3. Said Atie (-> Paide Linnameeskond)
20131. Adis Hadžanovic (Olimpic Sarajevo -> Nõmme Kalju), 2. Guram Mikadze (Arnhemi Vitesse -> FC Flora), 3. Kaspar Kaldoja (Tartu Tammeka -> FC Levadia)
2012: 1. Albert Prosa (Tartu Tammeka -> FC Flora), 2. Aleksei Belov (SC Verl II -> FC Flora), 3. Martti Pukk (FC Kuressaare -> FC Flora)
20111. Geir Andre Herrem (Babelsberg -> FC Flora), 2. Siksten Kasimir (FC Flora -> Tartu Tammeka), 3. Göksu Hasancik (Kayseri Erciyesspor -> Tartu Tammeka)
20101. Siksten Kasimir (FC Flora -> FC Kuressaare), 2. Ali Al-Gashamy (Vindbjart FK -> FC Flora), 3. Eduard Ratnikov (Narva Trans -> FC Levadia)
20091. Rafael (-> Nõmme Kalju), 2. Urmas Rooba (TPS -> FC Flora), 3. Andre Frolov (Viljandi Tulevik -> FC Flora)
20081. Pärnu Vapruse esimesed ukrainlased, 2. Kert Kütt (Maag Tammeka -> FC Levadia), 3. Vadim Petrenko (FBK Kaunas -> FC Levadia)
20071. Vjatšeslav Zahovaiko (FC Flora -> Kuwait Sporting Club), 2. Eimantas Marozas (FBK Kaunas -> Maag Tammeka), 3. Liivo Leetma (KooTeePee -> TVMK)
20061. Maksim Smirnov (TVMK -> FC Levadia), 2. Sergei Zenjov (Pärnu Vaprus -> TVMK), 3. Jevgeni Novikov (Tomski Tom -> FC Flora)

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Jokk   •  
(90.190.81.***)
Huvitav, et halvimates üleminekutes pole üldse Klimeevit mainitud. Üleminekuakna sulgumise eel oli suur sädistamine, et huvitav kes see venelane ikkagi on, kelle Paide endale toob. Ja mis ta siis oli? Pikkust on, aga kiirust pole ollagi, eksis mitmel korral jämedalt ning hooaja lõpus langes teenitult varumeeste pingi lõppu. Selline siit minema ja rohkem mänguaega kohalikele mängijatele!
Ratnikov   •  
(194.150.65.***)
Huvitav, kas Lp. Soccerneti toimetus on üldse kursis sellega, et Ivanov naasis suvel koju kahe vigastusega ning oli ta tõesti vormist ära sest natukene erinevad ettevalmistused Usbekistanis ja Eestis... Samas ei saanud aru miks Jevdo on halb üleminek - kui inimene saab tõsise vigastuse siis ongi juba halb üleminek? Kamoon

Ja kui juba Ivanov nimekirjas siis miks pole seal Subbotinit ega Artjuninit? Mõlemad ju Ivanoviga sarnases situatsioonis olnud - poole hooaja pealt tagasi endisesse klubisse naasnud jne
rallikas   •  
(62.65.198.***)
Subbotin on tõesti kordades kehvem tagasitulek/üleminek olnud, kui Jevdokimov või mõni teine selles välja toodud nimekirjas.

Imestan, et Soccernet Topici ära unustas. Totaalne flop oli see mees.
njaa   •  
(85.253.106.***)
Kõige parem oli selgelt Luts.
xpert   •  
(88.196.111.***)
Slava, Sanja, Kams või Luts selle ära võtab
kask   •  
(84.50.16.***)
Halvimate üleminekute all peaks olema Kase . See mees ei saanud viljandis absoluutselt hakkama, 100% võimalusi raiskas järjest, lõpuks pandi üldse kaitsesse, seal ka hakkama ei saanud. Loodetud Tamme asendajast sai patuoinas
to kask   •  
(83.176.24.***)
Tukiainen oli pigem loodetud Tamme asendaja või ei? Tuki oli hyva poika. Kase kriitikaga tuleb kahjuks nõustuda.
Juss   •  
(90.190.47.***)
Hämmastav, et Gerdo Juhkam parimate üleminekute hulgast välja jäi...
jh   •  
(90.190.79.***)
Kase oli tõesti väga, väga halb.
Romero   •  
(90.190.231.***)
Kaimar "The Puujalg" Saag
Josh   •  
(176.46.125.***)
Natukene halb on näha ebaõnnestujate nimekirjas Jevdokimovit, kes tegelikult oli päris hea kuni tema hooaja lõpetas järjekordne karm vigastus. Okei, ta ebaõnnestus sellesmõttes, et sai vigastada, aga meil on liigas küllalt ebaõnnestujaid kes konkreetselt ebaõnnestusid olles ise täie tervise juures.
Sillamäe   •  
(85.253.168.***)
Suuriba bläkiga sai ikka Flora hakkama, Hannes Anierile lubati ju kohe mänguaega, aga reegleid ei viitsitud eelnevalt läbi lugeda.
hääl tribüünilt   •  
(194.150.65.***)
räägi asjadest millest tead sillamäe ja räägi siis kui tead mis räägid :)
Checkout   •  
(82.131.39.***)
Kase oli hea üleminek, aga kubber & puolakainen kõige paremad.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
NAISTE KOONDIS TÜRGIS
Kosovo omapärasele kangusele peaks leiduma vasturohi. Eestit ootab ees katse number neli
KALJU TEGEMISED
SUPERKARIKA OOTEL
Flora läheb aasta esimest karikat püüdma ilma vigastatud Vassiljevita
VALMISTUMINE KÄIB!
LEGEND RÄÄGIB
Philipp Lahm | Protest on sama väärtuslik kui tähistamine, sest selle jaoks tuleb päriselt kohale tulla
UUS HOOAEG KOPUTAB
Nutta taga pronksi või nautida uut stabiilsust? Ajastu viimane tants algab Kuressaarele tuttava muusikaga
HOOAJA EELVAATED
Aastast aastasse täbarates tingimustes treeniv Trans ei otsi vabandusi, vaid soovib kohta esinelikus
VÄÄRT LUGEMISTEST
QUO VADIS, BALTIKUM?
Pikk ette (ja ise järele) | Balti liiga taaselustamine – miks on see halb idee?
JUTUD TASKUST
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
23
10
3
74:24
79
2.
Tallinna FCI Levadia
36
22
11
3
67:24
77
3.
JK Tallinna Kalev
36
14
11
11
49:41
53
4.
Paide Linnameeskond
36
13
14
9
50:34
53
5.
Nõmme Kalju FC
36
12
13
11
50:42
49
6.
Pärnu JK Vaprus
36
12
12
12
40:43
48
7.
FC Kuressaare
36
12
7
17
36:60
43
8.
JK Narva Trans
36
12
2
22
32:64
38
9.
Tartu JK Tammeka
36
5
12
19
33:65
27
10.
Harju JK Laagri
36
5
8
23
27:61
23
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

SILM PEALE!

Vaata siit värsket videolugu!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Nõmme Kalju FC
0
Paide Linnameeskond
0
Pärnu JK Vaprus
0
Tallinna FCI Levadia
0
FC Nõmme United
0
JK Narva Trans
0
FC Kuressaare
0
JK Tallinna Kalev
0
Tartu JK Tammeka
0
Tallinna FC Flora
0