VAATA JÄRELE: Eesti rannakoondis kaotas finaalis Moldovale (0)

Eesti rannajalgpallikoondis kaotas Euroliiga B-divisjoni põhiturniiri finaalis võõrustajale Moldovale 1:4.

Moldova lõi kaks esimest väravat oma väljakupoolelt, neist ühe lõi puurivaht. Eesti jõudis auväravani finaali viimasel kolmandikul, kui täpne oli Edwin Stüf, käärsöödu andis talle vend Ervin Stüf.

Eesti oli võitnud alagrupifaasis Rumeeniat 8:3, Tšehhit 5:3 ja Norrat 4:0 ning poolfinaalis Kasahstani 1:0.

Moldova - Eesti  4:1 (1:0, 3:0)
6., 35. Ignatov, 20. Istrati, 23. Cojocari - 33. Edwin Stüf

REKLAAM

Eesti rannajalgpallikoondise koosseis:

1 Rauno Rahnik (VV) (22.03.1990) – SK Augur Enemat
12 Kaspar Kotter (VV) (17.10.1996) – SK Augur Enemat
8 Kristian Marmor (27.02.1987) – SK Augur Enemat
18 Argo Alaväli (15.11.1991) – SK Augur Enemat
10 Henry Remmelgas (02.04.1987) – BSC Thunder Arvutitark
17 Indrek Palm (23.11.1982) – Nõmme BSC Olybet
15 Rauno Nõmmiko (03.08.1995) – SK Augur Enemat
7 Ervin Stüf (03.12.1990) – BSC Thunder Arvutitark
14 Edwin Stüf (30.07.1989)- BSC Thunder Arvutitark
16 Kevin Sooaluste (06.08.1992) – BSC Thunder Arvutitark

Peatreener: Aleksei Galkin
Mänedžer: Raili Ellermaa
Füsioterapeut: Siret Kalbus

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
AHJUSOE TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Koroona tõttu Vapruse mängu nihutamine eiras loogikat, Euroopa ootab naftaderbit
OLULIST EESTIMAALT
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Kas see oligi jalkarämmar? Tramburai oli igatahes võimas ja Kalju võitlustahe samuti
TIPPLIIGADEST
KIHLVEOPETTUS ESILIIGAS?
LAHKUMISMÄNG
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Flora tõestamiste nädal: esmalt kinnitati enda parketikõlbulikkust, siis Kalju langemist suurte seast
HUVITAVAD KUJUD
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
24
21
1
2
67:25
64
2.
Tallinna FC Flora
22
16
5
1
60:17
53
3.
Paide Linnameeskond
25
14
7
4
47:26
49
4.
Nõmme Kalju FC
25
12
3
10
45:31
39
5.
Tallinna JK Legion
25
10
4
11
41:34
34
6.
JK Narva Trans
25
8
5
12
32:46
29
7.
FC Kuressaare
24
7
3
14
30:42
24
8.
Viljandi JK Tulevik
25
7
3
15
34:54
24
9.
Pärnu JK Vaprus
24
4
3
17
18:69
15
10.
Tartu JK Tammeka
23
3
4
16
25:55
13
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 Elva - Kalev (Esiliiga)
  • L 13.00 Paide - Trans (Premium liiga)
  • L 16.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • L 19.00 Levadia - Vaprus (Premium liiga)
  • P 17.00 Saku - Kalev (naiste Meistriliiga)
  • P 19.00 Flora - Tammeka (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
64
Tallinna FC Flora
53
Paide Linnameeskond
49
Nõmme Kalju FC
39
Tallinna JK Legion
34
JK Narva Trans
29
FC Kuressaare
24
Viljandi JK Tulevik
24
Pärnu JK Vaprus
15
Tartu JK Tammeka
13
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK