Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

1 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: Kalju ja Trans ei suutnud taas viigist enamat

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Nõmme Kalju FC võõrustas Premium liiga 32. voorus JK Narva Transi, kellega mängiti 2:2 viiki.

Viimati Narvas 2:2 viigi teinud Kalju ja Trans jõudsid Hiiul samasse punkti. Külalismeeskond pääses juhtima 11. minutil, kuid vastus saabus juba kuus minutit hiljem. Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava: Zakaria Beglarišvili sahistas pärast ülipikka segasest penaltiveast tingitud lindikerimist, Kalju poolelt vastas Guilherme Carvalho. Kuigi kodumeeskond jäi üleminutiteks Danõl Maštšenko võrra vähemusse, püsis seis muutumatuna.

20. oktoobril kell 12.30 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 2:2 (1:1)
17. Rommi Siht, 71. Guilherme Carvalho - 11. Pierre Kabore, 58. pen. Zakaria Beglarišvili

Väravasöödud: 17. Daniil Tarassenkov, 71. Mihhail Orlov - 11. x, 58. Pierre Kabore
Hoiatused: 38. Danõl Maštšenko, 57. Artjom Artjunin (treener), 61. Nikita Andrejev (peatreener) - 7. Pierre Kabore, 44. Deniss Poljakov, 88. Zakaria Beglarišvili
Eemaldamine: 90+4. Danõl Maštšenko
Mänguolud: +7, vahelduv pilvisus, kunstmuru väga heas seisukorras