VAATA JÄRELE: nullid püsisid 120 minutit, aga Paide võitis taas penaltitega ja kohtub järgmises ringis Anderlechtiga! (0)

Paide Linnameeskond alistas Konverentsiliiga teise eelringi kordusmängus 0:0 lõppenud normaal- ja lisaaja järel Ararat-Armeenia penaltiseerias 5:3 ning pääses kolmandasse ringi, kus minnakse vastamisi 34-kordse Belgia meisterklubi Brüsseli Anderlechtiga. Paide ja Ararat-Armenia kordusmängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Ararat-Armenia alustas aktiivsemalt ja domineeris palliga, aga mida aeg edasi, seda paremini sai Paide mängu sisse. Kaimar Saagil oli avapoolajal sajaprotsendiline võimalus, kuid ründaja jättis selle realiseerimata. Ararat-Armenial nii häid võimalusi esimesel poolajal ei olnud.

Teisel poolajal oli Ararat-Armenial väga hea võimalus, kuid Mihkel Aksalu tõrjus Hugo Firmino lähilöögi ja Jonathan Duarte löök lendas väravast mööda. Vahetusest sekkunud Ebrima Singhatehil avanes samuti paar head võimalust, kuid palli raamidesse ei saanud.

Kuna normaalajal jäid väravad löömata, siis ootas ees 30-minutuline lisaaeg, kus meeskonnad mängisid pigem ettevaatlikult. Ka lisaajal skoori ei tehtud, mis tähendas, et kahe mängu kokkuvõttes oli seis endiselt 0:0 viigis ja võitja selgus penaltiseerias.

Penaltiseerias olid kõik Paide lööjad täpsed - jala said valgeks Sergei Mošnikov, Kevor Palumets, Ebrima Singhateh, Robi Saarma ja Bubacarr Tambedou. Kuna Aksalu tõrjus Ararat-Armenia kolmanda löögi, siis pääses Paide skooriga 5:3 edasi kolmandasse ringi.

Paide ja Anderlechti Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamäng toimub 4. augustil A. Le Coq Arenal. Korduskohtumine on kavas 11. augustil Brüesselis.

28. juulil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil

Paide Linnameeskond - Ararat-Armenia 0:0, kahe mängu kokkuvõttes 0:0, penaltitega võitis Paide 5:3