VAATA JÄRELE: Tammeka murdis Vapruse maha ja jätkas Taliturniiril kaotuseta seeriat (lisatud pildigalerii) (0)

Tartu Tammeka ei ole endiselt uue peatreeneri Miguel Santose juhendamisel Taliturniiril kordagi kaotanud. Seekord alistati Lilleküla jalgpallihallis Pärnu Vaprus 2:0.

Tammeka asus matši 29. minutil juhtima, kui Magnus Villota suunas palli omaväravasse. Ka Vaprusel oli avapoolajal väravavõimalus, aga Virgo Valliku kauglöök lendas latti. Veidi enne poolajavilet sai Villota süütus olukorras vigastada ja vahetati välja.

Lõppseis vormistati teisel poolajal, kui hiljuti meeskonnaga liitunud ja Vapruse vastu vahetusest sekkunud Sander Puri keerutas palli otse karistuslöögist väravasse. Tammeka lõpetas mängu kümnekesi, sest vigastuse tõttu lahkus väljakult Dominic Laaneots.

Tartu Tammeka on tänavusel Taliturniiril teeninud neli võitu ja teinud neli nullimängu (5:0 Elva, 2:0 Tallinna Legion, 1:0 Nõmme Kalju, 2:0 Pärnu Vaprus). Narva Transiga lepiti 2:2 viiki.