Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

1 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: vahetusmehe kübaratrikk vedas Transi Pärnus rongi alt välja

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Pärnu Vaprus ja Narva Trans pidasid Premium liiga järelepeetud kohtumises maha tõelise põnevusetenduse, kui kodumeeskond asus 3:1 juhtima, aga kaotas lõpuks 3:5.

Tegu oli 16. mänguvooru edasilükkunud kohtumisega, mis pidi algselt toimuma 30. mail, ent lükkus 9. juulile seoses mängijate haigestumiste ja vigastustega.

Ronaldo Tiismaa väravad andsid Vaprusele poolajaks 2:1 edu ning kui kapten Magnus Villota 56. minutil ka kolmanda lisas, näis kõik nende jaoks roosiline. Siis aga lõi Arseni Kovaltšuk ühe tagasi ning algas Oleksandr Koževnikovi soolo. 22-aastane ukrainlane vahetati sisse 66. minutil ja jõudis napi mänguajaga kolm väravat kirja saada.

9. juulil kell 19.15 Pärnu rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans  3:5 (2:1)
1., 24. Ronaldo Tiismaa, 56. Magnus Villota - 22. Aleksandr Zakarljuka, 65. Arseni Kovaltšuk, 73., 75., 90+2. Oleksandr Koževnikov

Väravasöödud: 1. Ranet Ristikivi, 24. Kristjan Kask, 56. Sander Sinilaid - 22., 73. Nikita Mihhailov, 65. Aleksandr Zakarljuka, 75., 90+2. Volodõmõr Prõjomov
Realiseerimata penalti: 90+2. Volodõmõr Prõjomov (väravavaht tõrjus)
Hoiatused: 77. Uku Kõrre, 90+1. Ranet Ristikivi - 25. Aleksandr Zakarljuka, 37. Dmitrijs Kalašnikovs (pingilt), 50. Gleb Pevtsov, 64. Arseni Kovaltšuk, 80. Deniss Taraduda
Mänguolud: +16, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras