Punane latern Malaga oli lähedal Betisi unistuste purustamisele (0)

Riza Durmisi (esiplaanil). Foto: b.dk
Hispaania kõrgliiga 35. vooru esmaspäevases ainsas mängus teenis kodumeeskond Real Betis raske, 2:1 võidu Malaga vastu.

Barcelona kindlustas eile meistritiitli ja koha esinelikus on lõplikult taganud ka Atletico Madrid ja Real Madrid. Võitlus neljanda positsiooni ehk Meistrite liiga koha nimel on aga jätkuvalt hoos Valencia ja Real Betisi vahel.

Kuna Betis oli enne tänast mängu Valenciast 11 punkti kaugusel, siis tuli kindlasti kolm punkti tabelisse juurde teenida uuest hooajast esiliigas palliva Malaga meeskonna vastu, et viimase kolme vooruga jätta alles teoreetiline variant viiendalt realt ülespoole kerkida.

Kohtumine algas siiski loodetust vastupidiselt, sest 20. minutil asus hoopis Malaga marokolasest ründaja Youssef En-Nesyri tabamusest juhtima. Neli minutit hiljem suutis aga Taani koondise vasakkaitsja Riza Durtmisi seisu viigistada ja teisel poolajal tõi võõrustajatele vajaliku võidu 22-aastane keskväljamees Fabian Ruiz. Nii on Betisil alles veel võimalus pärast 13 aastat taas Euroopa tugevaimasse klubisarja pääseda.