Alves lõi debüüdil värava, andis väravasöödu ja vedas PSG tiitlini (0)

Sel suvel Torino Juventusest PSG-sse siirdunud paremkaitsja Dani Alves on teinud unelmate alguse, lüües Prantsusmaa superkarika finaalis viigivärava ning andes võiduväravale väravasöödu.

Eelmisel hooajal üllatuslikult liigatiitli võitnud Monaco läks superkarikafinaalis vastamisi Prantsusmaa karikavõitja Paris Saint-Germainiga. Monaco uus ost, ülitalendikas Youri Tielemans andis 30. minutil Djibril Sidibele otsustava söödu ning Monaco läks mängu juhtima.

Teisel poolajal hakkas PSG pead tõstma ning Marokos, Tangieris toimunud karikafinaal sai viiginumbrid tabloole 51. minutil kui Dani Alves suurepärase karistuslöögiga seisu võrdsustas. Kõigest 12 minutit hiljem oli Alves jälle aktsioonis ning tema tsenderdus kasti leidis poolkaitsja Adrien Rabioti peanupu, kes peaga suutis palli väravasse suunata nii, et puurivaht Danijel Subasic oli võimetu.

Mängu statistiliselt domineerinud (pallivaldamine 66-34, löögid raami 9-6, nurgalöögid 9-7) PSG tüüris mängu võidusadamasse ning Dani Alves on jälle tõestanud, miks ei tasu teda maha kanda ning mis selles mehes võib veel peidus olla.

Monaco - PSG 1:2 (1:0)