Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Endisele koduklubile kaks väravat löönud Wood tõstis Foresti viiendaks

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Chris Wood Leicesteri vastu väravat tähistamas. Foto: Scanpix / Molly Darlington / Reuters

Chris Wood lõi oma endise koduklubi Leicester City vastu teisel poolajal kaks väravat, aidates Nottingham Foresti 3:1 võidule. Forest tõusis hetkel Premier League'is viiendale kohale.

Avapoolajal skoorisid mõlema meeskonna kaptenid. Forest läks 16. minutil juhtima, kui Leicester ei suutnud nurgalööki korralikult puhastada ning Ryan Yates kõmmutas kasti tagant alla nurka. Seitse minutit hiljem viigistas Jamie Vardy, kes saatis sinisärkide hea söödumängu järel ühe puutega võrku Harry Winksi tsenderduse.

Teisel poolajal kerkis kangelaseks Wood. Esmalt sai ta Elliot Andersonilt söödu karistusalasse, pööras end seal palliga löögile ja sahistas alumist nurka. Seejärel karistas ta Foresti puurivaht Matz Selsi pika palli järel ära Leicesteri kaitsja Wout Faesi kohutava peapuute ja vormistas enda peaga lõppseisu.

Woodil on nüüd kirjas seitse tabamust, temast rohkem on sel Premier League'i hooajal skoorinud ainult Erling Haaland (Manchester City).

Leicesteri peatreener Steve Cooper, kelle Forest oli mullu detsembris vallandanud, pidas esimese mängu oma eelmise tööandja vastu ja pidi leppima kaotusega.

Leicester City - Nottingham Forest  1:3 (1:1)