LOE JÄRELE: Paide edukas eurohooaeg lõppes Belgias võideldes (2)

Paide Linnameeskonna eurohooaeg lõppes Belgias, kus kaotati Konverentsiliiga kolmanda eelringi korduskohtumises Brüsseli Anderlechtile 0:3 ja kahe mängu kokkuvõttes 0:5.

Eelmisel neljapäeval A. Le Coq Arenal belglastele 0:2 alla jäänud Paide mängis kordusmängus sümpaatselt ja läks vaheajale 0:0 viigiseisul. Teisel poolajal muutus Anderlechti mäng, kui vahetusmehed sekkusid väljakule. Wolverhamptoni ridadest laenatud Fabio Silva avas 62. minutil skoori ning Michael Murillo lisas kümmekond minutit hiljem veel kaks väravat.

Paide Linnameeskond tegi tänavusel eurohooajal klubi ajalugu, kui Konverentsiliiga salistati kaks vastast - esimeses eelringis saadi jagu Tbilisi Dinamost ja teises eelringis Ararat-Armeniast. Mõlemad vastased alistati penaltiseerias. Anderlechti eurohooaeg jätkub play-off'is, kus minnakse vastamisi šveitslaste Berni Young Boysiga.