Tabasalu avas meistriliigas võiduarve, Treiberg kerkis väravaküttide edetabeli tippu (0)

Tabasalu naiskond avas meistriliigas võiduarve. Foto: Brit Maria Tael

Naiste meistriliiga uustulnuk JK Tabasalu avas hooaja kolmandas kohtumises võiduarve, kui mängis 2:1 üle Tartu Tammeka. Võidurõõmu sai tunda ka Tallinna Kalev.

Tabasalu avas mänguskoori 22. minutil, kui hooaja eel Viimsi naiskonnast enda ridadesse toodud 16-aastane Natali Sigijane sai kirja oma hooaja teise tabamuse. Eduseis duubeldati kümmekond minutit hiljem, kui täpne oli Anne-Grethe Pajuviidik.

Möödus veel umbes kümme minutit ning seejärel suutis ka Tammeka väravaluku lahti muukida - nende tabamus kanti Carola Eriku arvele. Teisel poolajal kumbki naiskond enam väravani ei jõudnud ning esimest hooaega meistriliigas palliv Tabasalu kirjutas tabelisse esimesed võidupunktid. Pärast tänast on Tabasalu liigatabelis neljas, Tammeka viies.

Kalevi jaht kõrgetele kohtadele sai jätku - Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna võrku löödi neli vastuseta palli. Korra sahistasid võrku Vanessa Grutop ja Elisabet Polstjanova, kaks väravat sai kirja Emma Treiberg. Viimane on nüüd ühtlasi ka kogu liiga parim väravakütt, kolme mänguga on tal kirjas kuus tabamust.

Mulluse hooaja pronksmedalitega lõpetanud Kalev jätkab pärast tänavust kolmandat kohtumist "endale omaselt" kolmandal tabelireal. Ühendnaiskond on kuues.