U19 Eliitliiga finaali pääsesid Tammeka ja Legion (0)

Patrick Genro Veelma. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

U19 Eliitliiga meistriliiga poolfinaalides olid edukad alagruppide võitjad ehk Tartu Tammeka ja Tallinna Legion.

Tammeka alistas Nõmme Unitedi 1:0, ainsa värava lõi teiseks poolajaks vahetusest sekkunud Patrick Genro Veelma 80. minutil. Kohtumises jagati kümme kollast kaarti.

Legion läks Tallinna Kalevi vastu juba avapoolajal 4:0 juhtima ja võitis lõpuks 6:1. Kaks väravat lõi Deniss Ruus.

Finaal Tammeka ja Legioni vahel toimub 4. juulil A. Le Coq Arenal.

REKLAAM

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

10. juunil kell 17.00 Sportland Arenal

Tartu JK Tammeka U19 - FC Nõmme United U19  1:0 (0:0)
80. Patrick Genro Veelma

Hoiatused: 41. Ats Toomsalu, 45+1. Mikk Raid, 49. Tanel Tammik, 54. Carl Robert Mägimets, 89. Jaanus Vainjärv, 90+3. Carl Kaiser Kiidjärv - 11. Lars-Indrek Aigro, 18. Richard Reesar, 67. Karl Gustav Kokka, 83. Märten Männiste
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Jaan Roos, Risto Eelmaa
Neljas kohtunik: Rasmus Maalinn

Tammeka U19: Kevin Burov (71. Jaanus Vainjärv), Carl Kaiser Kiidjärv, Dominic Laaneots, Carl Robert Mägimets, Mikk Raid, Karl Tammeorg, Tanel Tammik, Alfred Tammiksaar, Ats Toomsalu, Rasmus Vahtra (46. Patrick Genro Veelma), Kener-Mairon Krull (46. Markus Must).
Varus: Marcus Agarmaa, Karl Läänelaid, Markus Must, Mark Trubatšov, Jaanus Vainjärv, Patrick Genro Veelma.

United U19: Lars-Indrek Aigro (82. Valter Pärn), Paul-Kevin Chan (46. Rene Busch), Karl Gustav Kokka, Siim Martti Kubensky (57. Steven Salmistu), Georg Mattias Lagus, Henri Leoke (71. Mihkel Ratassepp), Sander Alex Liit, Märten Männiste, Richard Reesar (90. Kaspar Sander Born), Erko Jonne Tõugjas, Nikita Vassiljev.
Varus: Luukas Aeg Arbeiter, Kaspar Sander Born, Rene Busch, Marttin Lehiste, Valter Pärn, Mihkel Ratassepp, Steven Salmistu, Andreas Vaher.


10. juunil kell 20.00 Sportland Arenal

Tallinna JK Legion U19 - JK Tallinna Kalev U19  6:1 (4:0)
9., 25. Deniss Ruus, 20. Leonid Arhipov, 38. Daniil Tarassenkov, 63. pen. Deniss Drabinko, 84. Roland Kardava - 66. Mark Petrov

Hoiatused: 64. Deniss Drabinko - 73. Sandor Dino Franch
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Sander Saga, Artur Telling
Neljas kohtunik: Paul Kask

Legion U19: Maksim Pavlov (46. Dennis Jeremejev), Mihhail Tõsjatov, Daniil Tarassenkov, Andrei Smirnov, Nikita Ivanov (78. Roland Kardava), Mark Paat (46. Deniss Drabinko; 64. Filipp Drabinko), Marcus-Aurelius Touru, Leonid Arhipov, Aleksandr Nikolajev, Daniil Pankov, Deniss Ruus (53. Nikita Kondratski).
Varus: Dennis Jeremejev, Anton Mazur, Roland Kardava, Aleksander Filatov, Nikita Kondratski, Deniss Drabinko, Filipp Drabinko.

Kalev U19: Maico Rimmel, Hugo Palutaja, Ramol Sillamaa, Martin Vetkal (62. Mikk Johannes Siitam), Robin Tukia (39. Markus Õispuu), Mark Petrov, Mark Mälksoo (19. Sandor Dino Franch), Marten Lukas Tamme (46. Alexander Kapitan Bergman), Tristan Toomas Teeväli (62. Robin Tiigiste), Konstantin Sokolov, Sven Loginov.
Varus: Stiven Raider, Alexander Kapitan Bergman, Sandor Dino Franch, Robin Tiigiste, Stenver Sõrmus, Markus Õispuu, Mikk Johannes Siitam, Andreas Georg Neimar.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MEISTRITE LIIGA
KALEV LANGES ESILIIGASSE
EESTLASED VÕÕRSIL
PÕHJALIKUD JUTUAJAMISED
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kalju ja Flora mängisidki nagu meeskonnad, kel tabelis nüüd 25 punkti vahet
SILM PEALE!
Vladislav Kreida: üks hea hooaeg ei näita midagi. 10 head hooaega järjest - vot see on tase!
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
27
24
2
1
67:16
74
2.
Paide Linnameeskond
28
20
1
7
72:32
61
3.
Tallinna FCI Levadia
27
16
6
5
64:35
54
4.
Nõmme Kalju FC
28
14
7
7
48:22
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
29
7
7
15
23:43
28
8.
JK Narva Trans
29
6
7
16
30:46
25
9.
FC Kuressaare
29
5
8
16
27:62
23
10.
JK Tallinna Kalev
29
5
4
20
19:67
19
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
74
Paide Linnameeskond
61
Tallinna FCI Levadia
54
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
28
JK Narva Trans
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
19
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK