VAATA JÄRELE: Levadia võttis hilinenud mängus kindla võidu, Trawally punase kaardi (0)

Tallinna Levadia alistas Premium liiga 28. voorus Tallinna Kalevi 3:0, kaotajad mängisid alates 49. minutist arvulises vähemuses.

Skoori avas kümnendal minutil keskkaitsja Maximiliano Ugge, kes vajutas Til Mavretici ja Artur Pika söötude järel karistusala tagant tugeva löögi alla nurka.

Teine tabamus sündis 24. minutil. Brent Lepistu võitis keskväljal palli, Zakaria Beglarišvili söötis selle kenasti karistusalasse ja Robert Kirss realiseeris olukorra kindla löögiga tagumisse nurka.

49. minutil jäi Kalev vähemusse, kuna Foday Trawally tegi selja tagant libistades jõhkra vea Mark Oliver Roosnupule. Viimane ärritus ja läks Trawallyle kättpidi kallale, kuid pääses kollase kaardiga.

Neli minutit hiljem vormistas lõppseisu Mavretic, kes võttis Ats Purjelt palli ära ja lõi selle 20 meetrilt tagumise posti äärde.

Levadia väravat kaitses üllatuslikult tavapärase esikinda Karl Andre Vallneri asemel 41-aastane Artur Kotenko, kes sai lihtsa vaevaga kirja nullimängu, kuna kõik ohtlikelt positsioonidelt sooritatud Kalevi pealelöögid olid ebatäpsed.

Kohtumine hilines umbes viis minutit, kuna Levadial olid kaasas valet värvi kedrad ning õigete jalgpallisokkide transport Maarjamäelt võttis pisut aega.

Levadia jätkab Premium liigas teisel ja Kalev kaheksandal positsioonil.