Suwon City ründaja Henri Anier. Foto: Suwon City

Lõuna-Korea meistrivõistluse esiliiga (K League 2) 33. voorus mängis Eesti ründaja Henri Anieri koduklubi Suwon FC koduväljakul 1:1 viiki tabeli punase laterna Seoul E-Landiga.

Suwon läks kohtumist 35. minutil juhtima, kui Anier lõi ühe puutega väravasse vasakult äärelt tulnud tsenderduse. Tegemist oli Anieri kolmanda väravaga Lõuna-Korea esiliigas. Eelmised kaks tabamust olid sündinud 5. ja 11. mail ehk enam kui viis kuud tagasi.

Hooaja 11. võidust jättis Suwoni ilma brasiillase Robson Carlose 47. minuti värav. Liigatabelis on 33 mängust 40 punkti teeninud Suwon kümne meeskonna seas kaheksandal kohal. Hooaja lõpuni on jäänud kolm vooru.