Inglismaa imelaps vedas Dortmundi Meistrite liigasse suunduvast paarisrakendist lahti (0)

Viimasel ajal oma mänguga toetajatele pigem meelehärmi valmistanud Dortmundi Borussia pakkus laupäeva õhtul fännide hingele igati kvaliteetset palsamit.

Eelneva kuu jooksul Euroopa liiga veerandfinaalist langenud ning koduliigas Müncheni Bayernile 0:6 ja derbirivaalile Schalkele 0:2 kaotanud Dortmund võõrustas täna Leverkusenit, kellega enne mängu oldi võrdsete punktide peal esinelikus.

4:0 purustustöö tähendab Dortmundi jaoks seda, et kolm vooru enne hooaja lõppu on nad järgmise hooaja Meistrite liiga alagrupiturniiril viiepunktilise eduga. Tõsi, kolmest alles jäänud vastasest üheks on just viiendal kohal olev Hoffenheim.

Lisaks Dortmundi fännidele jääb tänane mäng eriliselt meelde Jadon Sancho jaoks, kellest sai 18-aastasena noorim Bundesligas skoorinud inglane. Manchester City kasvandik sai lisaks kirja kaks resultatiivset söötu.

Kohta MM-i koondises sihtiv Marco Reus näitas täna samuti head mängu, lüües kaks väravat.