U-21 andis viimasel hetkel võidu käest (1)

Martin Reimi hoolealused alustasid turniiri viigiga. Foto: Soccernet.ee (arhiiv)Peterburis toimuval Kubok Sodružestva turniiril täna oma esimese mängu pidanud Eesti U-21 koondis läks küll kahel korral Tadžikistani eakaaslaste vastu juhtima, kuid pidi viimase hetke väravast siiski viigiga leppima.

Eesti ja Tadžikistani U-21 koondiste kohtumine oli ühtlasi ka Kubok Sudrožestva avamänguks ning seeläbi saigi turniiri esimese tabamuse eest hoolitseda Nõmme Kaljus palliv Robert Kirss, kes 28. minutil sinisärgid juhtima viis.

Eestlaste eduseisul mindi ka poolajale, kuid teise kolmveerandtunni alguses vastased viigistasid. Sellest aga meie noormehed ei heitunud ning 74. minutil mindi taas juhtima, kui täpne oli Readingu noorteakadeemia ründaja Bogdan Vaštšuk.

Viimane sõna jäi paraku siiski Tadžikistanile ning 91. minutil löödi dramaatiline viigivärav, mille tulemusena kirjutasid mõlemad meeskonnad endale tabelisse ühe punkti. Eesti jaoks jätkub turniir juba homme, kui meie aja järgi kell 14.30 minnakse vastamisi Ukraina eakaaslastega. A-alagrupi viimases mängus lähevad sinisärgid 27. jaanuaril vastamisi Kõrgõzstani noortega.