Wisla ja Pareiko kaotasid Tallinnas Rapidile (galerii!) (1)

Foto: Catherine KõrtsmikSergei Pareiko pidi A. Le Coq Arenal alanud miniturniiri avamängus enda seljatagant kaks palli välja korjama, kui Krakowi Wisla võttis vastu 0:2 kaotuse Bukaresti Rapidilt.

Rumeenlased otsustasid kohtumise saatuse avapoolajaga Stefan Grigorie ja Mihai Romani väravatest. Pareikol polnud väravaolukordades suurt midagi päästa.

"Ei tohi lasta endale nii kergeid väravaid lüüa, aga nagu teine poolaeg näitas, siis kui me kiiruse üles ja söödud käima saame ning korralikult keskendume, siis saame me ka oma mängu käima," kommenteeris Pareiko pärast kohtumist.

Wisla valmistub Meistrite liiga eelringi mängudeks, kus kohtutakse järgmisel nädalal Riia Skontoga. "Teine poolaeg näitas, et me oleme enam-vähem valmis. Täna jäid küll loodud momendid realiseerimata, aga tähtsam ongi euromängudes taga null hoida ja sellele keskenduda."

Wisla ei saanud palli väravasse

Mäng algas Wisla kerge survega ja kümnendal minutil oli neil ka hea võimalus, aga kapten Radoslaw Sobolewski kauglöök lendas napilt üle värava. Kolm minutit läks juba Rapid juhtima, kui Grigorie saatis 15 meetri pealt löögi nii täpselt vasakusse alla nurka, et Pareikol jäi üle lihtsalt palli silmadega saata.

33. minutil tuli Pareiko veidi ebakindlalt väravast välja ja Rapidil avanes hea võimalus, aga pealöök läks napilt üle. Poolaja lõpus kombineeris omakorda Wisla hästi, kuid pall vihises taas veidi mööda. Esimese poolaja üleajal vastas Rapid oma teise väravaga, kui Roman sai imelise läbisöödu ning realiseeris Pareiko vastu üks-üks olukorra.

Teisel poolajal valdas enamuse ajast palli Wisla, aga Rapid mängis kaitses väga meeskondlikult ja hästi. Wislal tekkis mängu lõpuosas siiski kaks sajaprotsendilist võimalust. 75. minutil tõusti paremalt äärelt ja järgnes sööt keskele, aga värava eest löödi pall otsejoones väravavahi kätte. Kümme minutit hiljem pääseti kümne meetri pealt täiesti vabalt löögile, aga jällekord posti kõrvalt mööda.

Teises tänases mängus lähevad kell 21:30 vastamisi FC Flora ja belglaste Genk. Sellest kohtumisest teeb Soccernet.ee ka LIVE-ülekande. Reedel kohtuvad omavahel Genk ja Rapid ning Flora ja Wisla, kuid Pareikole antakse Eesti klubi vastu ilmselt puhkust.