Lillekülas mängiti tennist (0)

Foto: Brit Maria TaelJõhvi Lokomotiv oli suutnud tänavu Tallinna Flora vastu kõigis kolmes omavahelises liigamängus skoori teha, kuid oli siiski kõik need kohtumised kaotanud. Sama juhtus ka täna peetud neljandas mängus, mille Flora võitis tenniseskooriga 6:2.

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Flora pani kohe Lokomotivi meeletu surve alla, mis päädis kolme kiire väravaga.

Albert Prosa jäeti kolmandal minutil nurgalöögi olukorras teise palli ajal täiesti vabaks ning mees suskas väravaesiselt palli võrku.

Jõhvi võinuks kohe skoori viigistada, kuid Andrei Jõgi luhtas kaks head võimalust - esimesel korral polnud tal piisavalt oskusi, et pall omaks saada, ja pärast Flora eksimust ronis Jõgi suluseisu, kus viibis kuni peakohtuniku vileni.

11. ja 14. minutil vastas aga Flora küsimusele, kellest saab mängu võitja - Rauno Alliku individuaalne sooritus tõi teise ning Prosa sööt Zakaria Beglarišvilile ja viimase hea tehnika kolmanda värava.

Õnneks Jõhvi pole Tallinna Kalev - nii lihtsalt mehed alla ei anna ning Mihhail Zaitsevil olid 16. ja 19. minutil head võimalused Jõhvi tagasi mängu tuua. Esialgu lendas pommlöök vaid millimeetri jagu Stanislav Prinsi väravast mööda ja pärast tõstis ta palli Prinsist üle, kuid taas polnud õnne.

41. minutil õnnestus Lokomotivil värav lüüa. Dmitri Smirnov keerutas karistuslöögi penaltipunkti lähistele ja sealt suunas ukrainlane Oleksandr Voltškov palli imeilusa peapuutega võrku - 3:1.

Teine poolaeg algas sama tormiliselt nagu esimenegi. Beglarišvili näitas Gruusia tehnikat ning saatis 17 meetrilt palli Valeri Smelkovi seljataha - 4:1.

Kuid Jõhvil leidus mees, kes vastas kiiresti samaga - Stanislav Jablokov sai õunakujulise eseme lükata Flora võrku pärast Maksim Bazjukini eeltööd. Kusjuures Jablokovi jaoks oli tegemist alles teise mänguga Jõhvi eest ning juba teise väravaga Flora vastu.

Jõhvi tagasitulekut ei juhtunud. Flora jättis kassi-hiire mängu ning pani teise käigu sisse ja lõi veel kaks väravat. Andre Frolov, kes naasis pärast pikka vigastuspausi platsile, lõi Flora viienda värava ning Irakli Logua vormistas lõppskoori.

Jõhvi proovis samuti lüüa, ent tundus, et mängu lõpus valmistus meeskond juba järgmiseks mänguks ning tegi pigem trenni.

Mängu parim - Andre Frolov

Flora keskpoolkaitsja, kes oli kaks kuud jalgpallist eemal olnud, naasis platsile ja näitas, kui janune ja näljane on ta jalgpalli järele. Lõi värava ise ning juhtis ka Flora mängu.