Tugev teine poolaeg tõi Florale kindla võidu (4)

Flora treenerid võivad teise poolajaga rahule jääda. Foto: Jana PiparJalgpallihalli A-turniiri esimese vooru lõpetas suure võiduga FC Flora, kes alistas teise poolaja väravatest Narva Transi koguni 5:0.

Kuigi avapoolaeg oli florakate poolt suhteliselt kompav ning kohati oli Trans isegi mänguliselt pisut üle, siis teiseks poolajaks tehtud vahetuste pealt hakkasid valitsevad meistrid vilja lõikama väga kiirelt.

Kaks väravat sai teise kolmveerandtunni alguses enda nimele Floras testimisel olev Sander Laht, 62. minutil kasvatas edu Rauno Alliku ning seitse minutit hiljem sai jala valgeks Sakari Tukiainen. Lõppskoori vormistas kümmekond sekundit enne mängu lõppu Herol Riiberg.