Kalju kasutas ära oma viimase eksimisruumi, tehes järjekordse viigi (galerii!) (1)

Nõmme Kalju tegi Premium liigas neljanda järjestikuse viigi, piirdudes kodus Paide Linnameeskonna vastu tulemusega 0:0.

See tähendab, et Kalju jääb enne kahte viimast vooru küll liidriks, aga ei tohi rohkem eksida, kui ei taha hakata lootma teiste meeskondade abile.

Kalju surus ja andis kvaliteetseid tsenderdusi, kuid avapoolajal väga ohtlikult löögile ei pääsenud. Pall oleks Paide väravasse läinud äärepealt hoopis Michael Lilanderi jalast, aga Rene Merilo sirutas käed üles ja tõrjus.

Suurepärane võimalus avanes esimese poolaja keskel Paidel, kui Andri Markovitši jala kaudu pall karistusalas Ander Ott Valgeni jõudis, aga viimane lõi Pavel Londakule pihta.

Teisel poolajal muutus Kalju surve maruliseks ja tekkisid head väravavõimalused. Rimo Hundilt söödu saanud Liliu lähilöögi suutis Merilo 64. minutil tõrjuda.

Nõmmekad muudkui tsenderdasid ja külalised puhastasid palle oma karistusalast. Liliu pääses veelkord trahvikastist korralikult löögile, kuid tulistas mööda. Igor Subbotini tsenderdust ei õnnestunud Vladimir Avilovil tagumise posti juures hästi tabada, Paide pidas vastu.

Mängu parim - Rene Merilo

17-aastane Merilo suutis teha võõrsil hädasti võitu vajava Kalju vastu nullimängu. Märja ilmaga püüdis noor väravavaht kõik pallid, mida oli vaja püüda, ja tõrjus Liliu ohtliku lähilöögi. Pärast kohtumist sai Merilo peatreener Vjatšeslav Zahovaikolt kiita.