Loe järele: Levadia valdas palli, aga Flora lõi väravaid ja lõpetas esimese ringi täiseduga (6)

Premium liiga esimese ringi lõpetas Sportland Arenal peetud Tallinna derbimäng, mille võitis Flora esimesel poolajal löödud väravatest 2:0.

Flora asus matši üheksandal minutil juhtima, kui Rauno Alliku söödust sahistas Daniil Kuraksin, kes lõi palli Karl Andre Vallneri jalgevahelt läbi. Flora suurendas eduseisu 34. minutil, kui Alliku pööras Maximiliano Ugge pealt maha, leidis keskväljalt Konstantin Vassiljevi, kes andis palli Sergei Zenjovile, kes omakorda lahendas kindlalt.

Levadia valdas suurem osa mänguajast palli, aga teisel poolajal väravavõimalusi eriti polnud, sest Flora keeras kaitse lukku. Hoopis Floral avanesid mõned võimalused, aga Vallnerit kolmandat korda üle mängida ei suudetud.

Flora lõpetas esimese ringi täiseduga ja edestab nüüd Levadiat viie punktiga. Järgmine Tallinna derbimäng toimub 29. mail A. Le Coq Arenal.