LOE JÄRELE: Prantsusmaa lõi üheksakesi lõpetanud Eestile üheksa vastuseta väravat (2)

Eesti naiste koondis kaotas MM-valiksarjas kodusel A. Le Coq Arenal Prantsusmaale 0:9 ja lõpetas mängu kahe punase kaardi tõttu üheksakesi.

Prantsusmaa asus kohtumist juba kuuendal minutil juhtima. Kümme minutit hiljem tegi Siret Räämet karistusalas vea, sai punase kaardi ja kinkis Prantsusmaale penalti, mis ka realiseeriti. Esimesel poolajal löödi Eestile veel kolm vastuseta väravat ja vaheajale mindi viieväravalises kaotusseisus. Teisel poolajal sai punase kaardi Vlada Kubassova, kes blokeeris karistusalas vastase pealelöögi kätega. Prantsusmaa lõi teisel poolajal neli väravat ja võitis mängu 9:0.

Kui Prantsusmaa jätkab valiksarjas täiseduga ehk 27 punktiga, siis Eesti sai ühe võidu kõrvale kaheksanda kaotuse. Eesti lõpetab valiksarja järgmisel teisipäeval, 6. septembril, kui võõrsil minnakse vastamisi nulli punkti peal oleva Kasahstaniga, kuid selles mängus ei saa osaleda Räämet ja Kubassova.