VAATA JÄRELE: Levadia päästis lisaminutitel Harju vastu viigipunkti (galerii!) (3)

Premium liiga liider Tallinna Levadia kaotas tabeli punasele laternale Harju Laagrile teist omavahelist mängu järjest punkte. Levadia päästis 90+6. minutil 1:1 viigi.

Levadia domineeris, aga ei loonud piisavalt palju ohtlikke olukordi. 81. minutil läks Harju ootamatult juhtima, kui Taaniel Usta tsenderdas, Ioan Yakovlev eksis klaarimisega ja Aleksandr Ivanjušin sahistas tagumise posti juurest võrku, saades kirja oma Premium liiga karjääri esimese värava.

Kohtumisele lisati seitse üleminutit. Käis nendest kuues, kui Mark Oliver Roosnupp mängis karistusalas Felipe Felicioga seina ja paigutas palli tagumisse alanurka - 1:1!

Kohtumise lõpus nähti ka kaardisadu. Levadia peatreener Curro Torres sai 90+3. minutil kaks kollast kaarti järjest, mis andsid kokku punase. 90+9. minutil sai oma teise kollase ja kokku punase ka Harju ääremängija Daniil Rudenko. Kokku välkus mängu jooksul kollane kaart 11 korda.