Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

MEISTRILIIGA
Link kopeeritud

Viik: võistkond näitas sisu. Andrejev: mõned noored ei ole veel piisavalt kogenud

Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt Kris Ilves

Taavi Viik. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

FC Flora peatreener Taavi Viik rääkis pärast Nõmme Kalju vastu 0:2 kaotusseisust saadud 3:2 võitu, et võistkond näitas sisu. Kalju juhendaja Nikita Andrejevi sõnul jäi puudu kogemustest.

Kalju asus mängu Nikita Komissarovi ja Guilherme Carvalho väravatest 2:0 juhtima, aga Flora pööras seisu enda kasuks, kui Andreas Vaher lõi 65. minutil oma debüütvärava Premium liigas, Maksim Kalimullin lisas 83. minutil teise ja Sergei Zenjov 87. minutil Tony Varjundi teenitud penaltist kolmanda värava.

Viik jäi võistkonnaga rahule. "Ma ei tea, kas olime näljasemad, aga suures plaanis tegime hea mängu. Võistkond näitas sisu, jätkasime oma rutiini, kuidas väljakul mängime ja lõpuks hakkasid võimalused sisse ka minema, mida meil oli päris korralik arv," lausus Viik ERR-ile.

Andrejev märkis, et puudu jäi kogemustest. "See on hooaja põnevaim osa, meil on tugevad vastased ja mõned noormängijad ei ole veel piisavalt kogenud, et tulemuse peale mängida. Olime mõnes hetkes liiga närvilised, aga meil on veel aega," sõnas Andrejev.

Kaljul on kolm vooru enne hooaja lõppu teisena 66, Floral kolmandana 64 ja Paide Linnameeskonnal neljandana 63 punkti. See tähendab seda, et lisaks Kaljule on kõik enda kätes ka Floral, kes jääb esikolmikusse, kui võidab kõik järelejäänud mängud.