Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli

West Hami võiduvärava löönud Jarrod Bowen. Foto: Scanpix / John Walton / PA via AP

Tänavusel hooajal on West Ham ja Manchester United Inglismaa kõrgliigas kulgenud väga ebastabiilselt. Omavahelises vastasseisus tõmbas pikema õlekõrre Londonis tegutsev võistkond, kui koduplatsil saadi üleminutite penaltist magus 2:1 võit.

Avapoolajal olid külalised Manchesterist püüdlikumad, ent kirss jäi tordile asetamata, mistõttu mindi vaheajale 0:0 viigiseisul. Uueks kolmveerandtunniks West Hami poolt platsile saabunud Crysencio Summerville viis kodutiimi 74. minutil juhtima. Seitse minutit hiljem koksas Joshua Zirkzeelt söödu saanud Casemiro külaliste viigitabamuse. Kohtumise saatuse otsustas Jarrod Boweni täpne penalti teisel üleminutil, mille põhjustas Matthijs de Ligt.

Stamford Bridge'il Newcastle Unitedit võõrustanud Chelsea naasis võidureele, saades vastasest jagu 2:1. 18. minutil lõi Nicolas Jackson selle hooaja esimese värava, ent 14 minutit hiljem Alexander Isak viigistas. Londoni klubi võiduvärav sündis teise poolaja alguses, kui möödunud kuu parim mängija Cole Palmer tegi palliga mitmekümne meetrise spurdi ning vastase karistusalasse jõudes tulistas selle vasakusse alla nurka.

Londoni vastasseisus üllatas lõunas asuv Crystal Palace kodusel Selhurst Parkil põhjast külla sõitnud Tottenhami 1:0. Kohtumise ainsa kolli eest hoolitses 31. minutil Jean-Philippe Mateta, kes pani Eberechi Eze meisterliku kannasöödu järel Guglielmo Vicario seljataguse sahisema.

Chelsea - Newcastle United 2:1 (1:1)
18. Nicolas Jackson, 47. Cole Palmer - 32. Alexander Isak

Crystal Palace - Tottenham Hotspur 1:0 (1:0)
31. Jean-Philippe Mateta

West Ham - Manchester United 2:1 (0:0)
74. Crysencio Summerville, 90+2. pen. Jarrod Bowen - 81. Casemiro

Vaata Premier League'i detailseid protokolle ja tabeliseisu siit!

Liverpooli vastu laatsaretist mehi platsile saatnud Arsenal jäi ilma kaitseliidrist ja kolmest punktist