Balotelli aitas Nice'i tagasi võidusoonele (0)

Prantsuse kõrgliigas koguni kolm viiki järjest teinud Nice naases võidurajale, kui alistati kodus Guingamp. Liiga gigantide PSG ja Monaco vaheline esitus lõppes dramaatilise viigiga.

Nice alustas tabeli kaheksanda vastu teravalt, kui 11. minutiks saadi kirja avavärav. Poolajapuhkusele mindi kindlas 2:0 eduseisus, kuid sellega veel lugulaul lõppenud ei olnud.

63. minutil tõi Guingampi väravaga mängu tagasi Jimmy Briand, kes andis lootust vastastele ka mängu viigisadamasse tüürimiseks. Lootusküünla kustutas aga Mario Balotelli, kellel õnnestus 87. minutil üks-ühele minna, kust edurivimees ka ei eksinud - tasuks 3:1 võit.

Prantsuse pealinnas pidasid maha pingelise heitluse PSG ja Monaco. Pisut rohkem palli vallanud PSG suutis mängu juhtima minna alles 81. minutil, kui penaltipunktilt oli täpne liiga parim väravakütt Edinson Cavani. Kohtumise lisaminutitel osutus vürstiriigi päästeingliks Bernardo Silva, kes paremalt äärelt sisse liikudes karistusalast väljaspool püüdmatu madalpommi Alphonse Areola selja taha virutas.

Jõudemonstratsiooniga sai maha Marseille, kes hävitas koduväljakul viie väravaga Montpellieri. Marseille silmapaistvaimaks mängijaks kujunes Bafetimbi Gomis, kes kostitas 2012. aasta tiitlivõitjaid kübaratrikiga. Samuti alustas Marseille eest algkoosseisus äsja Torino Juventusest lahkunud Patrice Evra, kelle saldoks jäi 72 mänguminutit.

Marseille - Montpellier 5:1 (3:0)