Dortmund tõusis raske võiduga RB Leipzigi järele (0)

Dortmundi Borussia teenis Saksamaa kõrgliigas hooaja 16. võidu, millega tõusti tabelis kolmandale kohale.

Marco Reus viis Dortmundi 10. minutil penaltist 1:0 juhtima. Poolaeg lõppes aga viigiliselt tänu Lars Stindli 43. minuti tabamusele.

Gladbach haaras teise poolaja alguses ka eduseisu, kui Marcel Schmelzer sai hakkama omaväravaga. Meistrite liigas Monacole alla jäänud Dortmund end sellest häirida ei lasknud ja 59. minutil tõi väravamasin Pierre-Emerick Aubameyang tabloole 2:2 numbrid. Otsustava tabamuse kirjutas enda nimele 87. minutil Portugali koondislane Raphael Guerreiro.