Frankfurdi Eintracht jõudis penaltiseeriaga Saksamaa karikafinaali (0)

Saksamaa karikavõistluste esimeses poolfinaalis võtsid mõõtu Mönchengladbachi Borussia ja Frankfurdi Eintracht, kellest viimane sammus pärast pingelist penaltiseeriat finaali.

Mängu alguses mitmeid võimalusi raisanud Eintracht sai oma aktiivsusele tasu 15. minutil, kui skoori avas Iisrael koondislane Taleb Tawatha. Seisu suutis viigistada poolaja teisel üleminutil Jonas Hofmann.

Teisel poolajal püsis skoor 1:1 ning kohtumine läks lisaajale. Poole tunni möödudes ei suutnud samuti kumbki meeskond väravani jõuda ja asuti 11-meetri karistuslöökidega võitjat välja selgitama.

Nii kodumeeskond Gladbach kui ka Eintracht näitasid suurepärast realiseerimisoskust, kui mõlemad saatsid oma esimesed kuus lööki võrku ning penaltiseeria seis oli 6:6. Seejärel aga tulid mõlemal meeskonnal eksimused sisse, kui esmalt ei suutnud palli võrku saata võõrustajate poolelt Andreas Christensen ja pärast Eintrachti poolelt Guillermo Varela.  Kodupubliku kurvastuseks eksis järgmisel penaltil ka Djibril Sow ning Eintracht oli värava kaugusel finaalist. Branimir Hrgota ei jätnud seda võimalust kasutamata ja Mönchengladbachi Borussia piirdus sel aastal poolfinaaliga.

Teise finalisti selgitavad juba täna välja kaks Saksamaa giganti: Müncheni Bayern ja Dortmundi Borussia.

Tulemus:

Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1), la. 1:1,  pen. 6:7
15. Taleb Tawatha - 45+2. Jonas Hofmann

Penaltiseeria (realiseerijad rasvases kirjas, Mönchengladbach alustas): Lars Stindl - Bastian Oczipka - Patrick Herrmann - Michael Hector - Andre Hahn - Mijat Gacinovic - Tobias Strobl - Marco Fabian - Laszlo Benes - Marco Russ - Jannik Vestergaard - Haris Seferovic - Andreas Christensen - Guillermo Varela - Djibril Sow - Branimir Hrgota