Hooaja teise võidu teeninud Viimsi kinkis liidrile teise kaotuse (0)

Viimsi sai seitsmendas voorus kirja teise võidu. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Viimsi avas Esiliiga seitsmenda vooru 3:1 võiduga Tallinna Flora duubelmeeskonna üle.

Külalismeeskond Viimsi jõudis esimest korda jaole avapoolaja lõpus, kui karistusalasse läbisöödu saanud Nevil Kriim viis palli värava ette, kuhu jõudis Oskar Mägi, kes koksas selle 43. minutil võrku.

Avaväravale resultatiivse söödu andnud Krimm suurendas Viimsi eduseisu 51. minutil kaheväravaliseks. Paremal äärel osava triblingu abil karistusalasse jõudnud Gregor Lehtmets jättis palli Joonas Lutsule, kes lükkas selle edasi Krimmile ning too kõmmutas Silver Rebase selja taha.

Kaheksa minutit hiljem määrati külaliste kasuks penalti, kui Rebane tegi Rasmus Laidvee vastu karistusalas vea. 11 meetri karistuslöögi realiseeris Lehtmets.

Kuigi 83. minutil lõi Tristan Pajo penaltist ühe värava Flora kasuks tagasi, polnud rohevalgetel hooaja teisest kaotusest pääsu. Siiski jätkab Taavi Viigi juhendatav võistkond liidrikohal, Viimsi tõusis neljandaks.