PJK sai saalikarikas ootamatu kaotuse (0)

Foto: Brit Maria Tael

Muruvutis aastaid võitmatuna püsivad Pärnu JK naised jäid saalikarika alagrupiturniiril teiseks.

Kui Aastalõputurniiril alistus PJK Florale, kes on ka murul nende lähimaks jälitajaks olnud, siis saalijalgpallis sai pärnakatest jagu Tartu SK 10. Hetkeseisuga määras see nende naiskondade jaoks aga vaid finaalturniiri alagrupikoha.

SK 10 ja PJK järel läksid grupist edasi PJK II ja Põlva Lootos, teisest grupist edenesid Flora, Tallinna Levadia, Tallinna Kalev ja FC Ajax. 14. jaanuaril Raplas mängitavale finaalturniirile ei jõudnud Tartu Tammeka ja Flora II.

I turniiri tulemused:

REKLAAM

Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 1:1 (Ave-Li Laas – Rahel Repkin)
Pärnu JK II - Pärnu JK 0:3 (ov Elizaveta Rutkovskaja, Aljona Sasova, Kairi Himanen)
Tartu SK 10 Premium - Põlva FC Lootos 1:0 (Renita Roopalu)
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK II 0:4 (Anne-Grethe Pajuviidik, Evelyn Šilina 2, Mariana Kees)
Tartu SK 10 Premium - Pärnu JK 2:0 (Samanta Uueda, Diana Belolipetskaja)
Põlva FC Lootos - Pärnu JK II 0:3 (Mariana Kees, Evelyn Šilina, Anne-Grethe Pajuviidik)
Pärnu JK - Tartu JK Tammeka 4:0 (Kairi Himanen, Liivi Sõrmus, Ljubov Maksimova, Ketlin Saar)
Pärnu JK II - Tartu SK 10 Premium 1:3 (Kadri Reinik – Samanta Uueda, Renita Roopalu, Diana Belolipetskaja)
Pärnu JK - Põlva FC Lootos 5:0 (Kairi Himanen 2, Aljona Sasova, Ulrika Tülp, Kristina Bannikova)
Tartu JK Tammeka - Tartu SK 10 Premium 0:5 (Renita Roopalu, Diana Belolipetskaja 2, Samanta Uueda 2)

Lõppseis: Tartu SK 10 Premium 12, Pärnu JK 9, Pärnu JK II 6, Põlva FC Lootos 1, Tartu JK Tammeka 1.

Võistkondade koosseisud:

Tartu SK10 Premium: Angela Sööt, Viktoria Guselnikova, Diana Belolipetskaja, Geili Rehkli, Samanta Uueda, Renita Roopalu, Veronika Anušova, Anette-Mai Pirk-Birk, Kärolin Raudsepp, Beatrice Veske.
Pärnu JK: Jennifer Smirnov, Ketlin Saar, Ulrika Tülp, Kairi Himanen, Berle Brant, Aljona Sasova, Laada Tereštšenkova, Ljubov Maksimova, Kristina Bannikova, Liivi Sõrmus.
Pärnu JK II: Jana Tugo, Kadri Reinik, Elizaveta Rutkovskaja, Anne-Grethe Pajuviidik, Evelyn Šilina, Lisete Tammeveski, Alika Malešina, Mariana Kees, Carita Küünemäe, Marve Bessmertnõi.
Põlva FC Lootos: Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Keiju Planken, Indra Liz Nemvalts, Karmen Piirimaa, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli, Keitlyn Metsmaa, Katariina Kinnunen, Getter Lepp, Johanna Luik.
Tartu JK Tammeka: Liis Ott, Maria Kilk, Kai-Liis Oja, Rahel Repkin, Daisy Toim, Kätlin Kentel, Emily Guitor, Indra Raja, Anete Treier.

II turniiri tulemused:

Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Levadia 0:1 (Viktoria Nazarova)
Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Flora 0:2 (Lisette Tammik, Eneli Kutter)
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Ajax 2:1 (Emma Treiberg, Anett Kadastu – Vanessa Vaher)
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora II 4:0 (Viktoria Nazarova, Olesja Parkhomovic 3)
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 0:2 (Maarja Saulep, Katrin Loo)
Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Flora II 2:0 (Gerli Israel, Vanessa Vaher)
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:1 (Valeria Liik – Viktoria Nazarova)
Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 0:2 (Anett Kadastu, Kätlin Hein)
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Ajax 4:1 (Valeria Liik 2, Mari Liis Lillemäe - ov Getriin Strigin)
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:0 (Anastasia Dodeltseva)

Lõppseis: Tallinna FC Flora 10, Tallinna FC Levadia 10, JK Tallinna Kalev 6, Tallinna FC Ajax 3, Tallinna FC Flora II 0.

Võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Eneli Kutter, Lisette Tammik, Mari Liis Lillemäe, Siret Räämet, Katrin Loo, Kethy Õunpuu, Silja Goroško, Maarja Saulep, Valeria Liik.
Tallinna FC Levadia: Anastasija Zabello, Olesia Parkhomovic, Anastasia Dodeltseva, Birjo Rasmussen, Viktoria Nazarova, Alina Terebunskaja, Angelina Jegorova, Naida Imanova, Lika Panova.
JK Tallinna Kalev: Karina Kork, Diana Demidova, Maria Orav, Jana Pipar, Merlin Mletsin, Kätlin Hein, Kätlin Ojapõld, Emma Treiberg, Anett Kadastu, Eret Elen Viidakas.
Tallinna FC Ajax: Diana Truu, Liisi Kalinina, Veronika Arhipova, Elizabet Linde, Uljana Filippova, Samantha Aleksandra Žurkin, Lija Kondik, Gerli Israel, Alina Fitissova, Milena Golõševskaja, Vanessa Vaher, Valerija Levanova.
Tallinna FC Flora II: Tatjana Lebedeva, Kristiina Tullus, Kerlin Rassadkin, Liis Karlson, Getter Saar, Grete Daut, Marie Heleen Lisette Kikkas, Sandra Paulberg, Triin Väljataga, Carmen Kaidi Jõeleht.

Finaalturniiri alagrupid:

A-alagrupp: Tartu SK10 Premium, Põlva FC Lootos, Tallinna FC Levadia, JK Tallinna Kalev. 
B-alagrupp: Tallinna FC Flora, Tallinna FC Ajax, Pärnu JK, Pärnu JK II.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

HOOAJA ESIMENE MURUMÄNG
OTSEPILT: Keila võõrustab tabelinaabrite lahingus Welcot  (Welco avas kiirelt skoori)
VÄLISMAALT
MEISTRITE LIIGA ÕHTU
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
9
7
2
0
32:5
23
2.
9
7
2
0
30:5
23
3.
9
6
1
2
27:4
19
4.
9
6
1
2
18:9
19
5.
9
4
4
1
15:11
16
6.
9
2
2
5
13:25
8
7.
9
2
1
6
14:15
7
8.
9
1
1
7
5:33
4
9.
9
1
1
7
3:28
4
10.
9
0
3
6
8:30
3
VIIMASED PILDIGALERIID
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab alanud hooajal otsepilti kokku üle 70 mängust nii Premium liigas kui Esiliigas. Püsi lainel!

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK