Uued tulijad ja Messi hoidsid Barcelona suure saavutuse lävel (väravad!) (0)

Hispaania kõrgliigas peetakse täna kaks 34. vooru mängu tagantjärele. Kui Real Madrid kohtub Sevillaga, siis varem alanud kohtumise võitis kindlalt tänavune meister Barcelona, alistades koduväljakul 5:1 Villarreali.

Kataloonia tippklubi kindlustas tiitli endale 35. vooru mängus Deportivo La Coruna vastu, kellest oldi 4:2 üle. Lisaks sellele purustati karikafinaalis Sevilla 5:0. Viimased La Liga voorude tulemused Barcelonale enam midagi justkui ei anna, aga endiselt pole kirja saadud ühtegi kaotust ja loomulikult tahetakse ka hooaeg nii lõpetada.

Kõik märgid viitavadki sellele, sest täna mindi Villarreali vastu juba poolajaks 3:0 juhtima. Värava sai kirja meeskonna suurim staar Lionel Messi, kuid ka uued näod Paulinho ja Philippe Coutinho. 54. minutil vähendas külaliste kaotusseisu Nicola Sansone, aga vahetult enne normaalaja lõppu oli vastus olemas möödunud suvel klubiga liitunud Ousmane Dembelel. Prantslane lisas ühe tabamuse veel ka üleminutitel.