Arsenalist lahkunud Ramsdale'ile on Southamptonis löödud juba kümme väravat (0)

Southampton sai Premier League'is järjekordse kaotuse. Foto: Scanpix / Andrew Boyers / Action Images via Reuters

Eelmisel hooajal Inglismaa esiliigas neljanda koha saanud ja play-off'i kaudu Premier League'i tõusnud Southampton ei saa kõrgseltskonnas kuidagi jalgu alla.

Southampton sai ühe viigi kõrvale juba viienda kaotuse, jäädes võõrsil 1:3 alla Bournemouthile, kes lõi kõik väravad esimesel poolajal. Evanilson avas skoori, Dango Quattara lisas teise ja Antoine Semenyo kolmanda värava. Taylor Harwood-Bellis lõi teise poolaja alguses Southamptoni auvärava, aga enamaks võõrustajad võimelised ei olnud.

Suvises üleminekuaknas Arsenalist Southamptonisse siirdunud väravavaht Aaron Ramsdale on uue koduklubi postide vahel seisnud neljas kohtumises ja korjanud võrgust juba kümme palli. Southampton vireleb ühe punktiga tabeli põhjas. Bournemouth on kaheksa punktiga 11. kohal.

Bournemouth - Southampton 3:1 (3:0)
17. Evanilson, 32. Dango Ouattara, 39. Antoine Semenyo - 51. Taylor Harwood-Bellis

Standings provided by Sofascore

Hispaania kõrgliigas teenis järjekordse võidu hooaega hästi alustanud Villarreal, kes mängis küll kodus Las Palmase vastu eduseisu maha ja jättis penalti realiseerimata, aga võitis 3:1. Villarreal tõusis tabelis kolmandaks, kaotades Barcelonale nelja ja Real Madridile ühe punktiga. Seni võiduta Las Palmas jätkab viimasel tabelireal.

Villarreal - Las Palmas 3:1 (1:0)
45. Nicolas Pepe, 85. Thierno Barry, 90+7. Alex Baena - 47. Fabio Silva

Realiseerimata penalti: 51. Alex Baena (Villarreal)

Itaalia kõrgliigas avas võiduarve Ragnar Klavani kunagine koduklubi Cagliari, kes alistas võõrsil Parma 3:2. Seejuures mõlema meeskonna eest skooris rumeenlane - Parmal Dennis Man ja Cagliaril Razvan Marin. Eriti põnev oli mängu lõpp, kui Parma tegi 87. minutil penaltist seisuks 2:2, aga Caglari lõi kohe järgmisel rünnakul lõppseisuks 3:2. Cagliari tõusis ohutsoonist välja, asudes viie punktiga 17. kohal. Sama palju punkte kogunud Parma on 15. tabelireal.

Parma - Cagliari 2:3 (0:1)
62. Dennis Man, 87. pen. Hernani - 34. Nadir Zortea, 75. Razvan Marin, 87. Roberto Piccoli