Bayerni mängijad lõid neli, Austria torn kolm, kuid võitjas suurt kahtlust ei tekkinud (1)

Saksamaa kõrgliigas pakkus liider ning tiitlikaitsja Müncheni Bayern oma lähima jälitaja Dortmundi Borussia varasemale võidule väärilise vastuse.

Bayern paistis täna varakult oma teed minevat, kui oli juba poolajaks ees 2:0 ning lõi riietusruumist naastes kolmanda värava veel otsa.

Kuid seejärel kerkis tähelepanu keskmesse Augsburgis ühe hooaja Ragnar Klavani kaitsepartner olnud Martin Hinteregger. 27-aastane austerlane oli täpne nii 52. kui ka 55. minutil, jõudes nii Bundesliga rekordit märkiva näiduni, olles sel hooajal löönud nurgalöökide järel koguni kaheksa väravat.

Alphonso Davies muutis Bayerni eduseisu taas turvalisemaks ja lõplikult murdis FC Flora mulluste eurovastaste lootused just Hintereggeri omavärav. Seega võttis Bayern kokkuvõttes kindla 5:2 võidu.

27 mänguga 80 väravat löönud Bayern on selles arvestuses liikumas Bundesliga kõigi aegade rekordi suunas. Seitse vooru enne hooaja lõppu on Bayerni edumaa Dortmundi ees neli punkti. Teisipäeval lähevad meeskonnad omavahel vastamisi.

Müncheni Bayern - Frankfurdi Eintracht 5:2 (2:0)
17. Leon Goretzka, 41. Thomas Müller, 46. Robert Lewandowski, 61. Alphonso Davies, 74. ov. Martin Hinteregger - 52., 55. Martin Hinteregger