Botev tegi Tamme ja Igonenita hooaja viienda nullimängu, Sorga sai Vietnamis kollase kaardi (0)

Joonas Tamm ei saanud Botevit mängukeelu tõttu aidata. Foto: Plovdivi Botev / Facebook

Matvei Igoneni ja Joonas Tamme koduklubi Plovdivi Botev tegi Bulgaaria kõrgliigas hooaja viienda nullimängu. Eesti koondislased mänguaega ei saanud.

Botev sai võõrsil 1:0 võidu Sofia CSKA 1948 üle, lüües mängu ainsa värava mõned minutid enne lõpuvilet. Igonen jälgis kohtumist pingilt ja eelmises voorus punase kaardi saanud Tamm puudus koosseisust mängukeelu tõttu.

Botev on üheksa mänguga kogunud 19 punkti ja asub tabelis neljandal kohal, kaotades Sofia Levskile ja mängu rohkem pidanud Razgradi Ludogoretsile kolme punktiga. Kolmandal kohal on Boteviga sama palju punkte teeninud, aga mängu rohkem pidanud Varna Cherno More. Botev võõrustab järgmises voorus Levskit.

Erik Sorga tegi Vietnami kõrgliigas täismängu ja sai kollase kaardi, kui Ho Chi Minh City kaotas kodus Hanoile 0:2. Seejuures Ho Chi Minh jäi juba üheksandal minutil kümnekesi väljakule, aga Hanoi sai teise poolaja alguses samuti punase kaardi. Ho Chi Minh on kolme mänguga kogunud neli punkti ja paikneb praegu tabelis seitsmendal kohal.

Emma Treibergi koduklubi Kalmar alistas Rootsi esiliigas kodus Örebro 3:2 ja tõusis 14 naiskonna konkurentsis viimaselt kohalt eelviimaseks, asudes viis vooru enne hooaja lõppu ohutsoonis. Põhikoosseisus alustanud Treiberg vahetati teise poolaja keskel 3:0 eduseisus välja.

Jaanika Volkov ei saanud Šveitsi kõrgliigas mänguaega, kui Servette jäi kodus 1:2 alla Zürichile. Hooaja seitsmendas voorus viie võidu kõrvale teise kaotuse saanud Servette paikneb tabelis kolmandal kohal, jäädes St. Gallenile ja Zürichile alla ühe punktiga.