Eesti rannajalgpalli meister selgub laupäevasel finaalturniiril (0)

Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Sellel laupäeval toimub Tallinnas Nõmme Spordikeskuses rannajalgpalli meistriliiga finaalturniir, kus selgub 2019. aasta Eesti meister, teatab rannajalgpall.ee.

Tiitli eest hakkavad play-off turniiril võistlema neli Eesti parimat rannajalgpallimeeskonda BSC Thunder/Häcker, Nõmme BSC OlyBet, SK Augur/Enemat ja BSC Üksjalgvärav/Elementmaster.

Lisaks rannajalgpallile saab publik võita auhindu, mänge saadab hea muusika ning päeva juhib Kaarel Kose.

Ajakava:

12.00 BSC Thunder/Häcker – BSC Üksjalgvärav/Elementmaster
13.00 Nõmme BSC OlyBet – SK Augur/Enemat
14.00 Publiku auhinnamängud
15.30 3.-4. koha mäng
16.30 loositakse välja maastikuratas
16.40 Finaal

Rannajalgpalli meistriliiga põhiturniiri tabel:

1. BSC Thunder Häcker             12  7 1 0 4  53:28  23
2. Nõmme BSC OlyBet               12  6 2 0 4  47:39  22
3. SK Augur Enemat                12  5 0 2 5  49:44  17
4. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 12  4 0 0 8  39:62  12
5. Saue JK                        12  3 0 0 9  39:54   9

Koht, meeskond, mänge, +3, +2, +1, 0, väravate vahe, punktid.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Manchester City pääses karmist karistusest Veerpalu kombel?
TIPPLIIGADES LÄHENEB HARIPUNKT
OLULINE OTSUS
CAS tühistas Man Cityle määratud karistuse ja lubas klubi Meistrite liigasse
SILM PEALE!
German Šlein: 2019 oli minu jaoks väga karm aasta, nüüd liigun ühe eesmärgi kaupa edasi
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
10
1
1
32:9
31
2.
Nõmme Kalju FC
12
8
1
3
23:6
25
3.
Tallinna FCI Levadia
12
7
3
2
29:15
24
4.
Paide Linnameeskond
12
7
0
5
24:15
21
5.
Viljandi JK Tulevik
12
6
0
6
17:21
18
6.
Tartu JK Tammeka
12
4
2
6
12:19
14
7.
FC Kuressaare
12
4
1
7
12:22
13
8.
JK Narva Trans
12
2
3
7
13:20
9
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
6:17
9
10.
JK Tallinna Kalev
12
2
2
8
6:30
8
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • R, 19.30 Paide - Kalju (Premium liiga)
  • L, 13.00 Kalev - Tulevik (Premium liiga)
  • L, 19.00 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • P, 14.00 Tammeka - Sporting (Naiste ML)
  • P, 19.00 Maardu - Elva (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
31
Nõmme Kalju FC
25
Tallinna FCI Levadia
24
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
Tartu JK Tammeka
14
FC Kuressaare
13
JK Narva Trans
9
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK