Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Kaheksa mänguga 29 väravat löönud Bayern loputas punast laternat

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli

Müncheni Bayern jätkab koduliigas kaotuseta. Foto: Scanpix / Ina Fassbender / AFP

Bundesliga liider Müncheni Bayern jätkab vägevat võidumarssi, kui kaheksandas voorus purustati võõrsil Bochum 5:0.

Bayern on üles leidnud endale omase vormi - domineeriva. Vincent Kompany juhendamisel üliründavat jalgpalli viljelev meeskond on löönud kaheksa vooruga koguni 29 väravat. Sarnase vägitükiga saadi hakkama hooaegadel 2021-22 ja 1976-77.

Bochumiga toimunud mängus olid võõrustajad kaheksandal minutil lähedal avatabamusele, kui Moritz Broschinski viis palli Manuel Neuerist mööda, ent Min-Jae Kim oli Müncheni tiimi päästeingliks väravajoonel. 16. minutil alustas Michael Olise täpse karistuslöögiga väravapidu, millele andsid panuse tsenderduse peaga puuri suunanud Jamal Musiala, kümnelt meetrilt ristnurga üles leidnud Harry Kane ning karistusala tagant kuuma andnud Leroy Sane ja Kingsley Coman.

Pealinnas toimunud mängus läks Unioni ja Frankfurdi Eintrachti vahel tuliseks. Saksamaa 2014. aastal maailmameistriks viinud Mario Götze kasutas ära nurgalöögi järel tekkinud tohuvabohu, viies Eintrachti 14. minutil juhtima. Kodumeeskonna vastus saabus alles 66. minutil, kui vasturünnakul oli täpne Benedict Hollerbach. Eintracht lõpetas matši kümnekesi, sest 77. minutil sai äärekaitsja Arthur Theate teise kollase kaardi.

20 punkti kogunud Bayern jätkab liidrikohal, sama palju silmi on kirjas ka RB Leipzigil. Tiitlikaitsja Leverkuseni Bayer, Union ja Freiburg on 15 punktiga ning Eintrachti saldoks on 14. Järgmises voorus ristavad Bayern ja Union omavahel piigid, Eintracht sõidab külla viimasel kohal olevale Bochumile.

Bochum - Müncheni Bayern 0:5 (0:2)
16. Michael Olise, 26. Jamal Musiala, 57. Harry Kane, 65. Leroy Sane, 71. Kingsley Coman

Berliini Union - Frankfurdi Eintracht 1:1 (0:1)