Laupäeval jätkuvad rannajalgpalli liigad Pärnu rannas (0)

Hooaeg avati Kakumäel. Foto: Brit Maria Tael

Eesti tipprannajalgpall kolib sel nädalavahetusel suvepealinna Pärnu, kus kohalikul Sportland Pärnu Rannaareenil toimuvad nii kõrg- kui ka esiliiga kohtumised.

Laupäeval kell 10.30 avab Meistriliiga mängud vastasseis BSC Alpha ja FC Üksjalgvärav/Vitamin Welli vahel. Meistriliiga liidrina läheb Pärnus toimuvatele mängudele vastu Saue JK. Kohe nende kannul on Thunder Häcker ja Augur Enemat.

Esiliiga liidrina läheb Pärnu liivadele Schöttli Keskkonnatehnika, kes teenis 16. juunil alanud liigakohtumistess kolmest mängust kolm võitu.

Optibet Rannajalgpalli Meistriliiga ajakava laupäeval, 30. juunil:

10.30 BSC Alpha - FC Üksjalgvärav/Vitamiin Well
11.40 SK Augur Enemat - Rõuge Saunamaa
12.50 Nõmme BSC/OlyBet - Saue Jalgpalliklubi

15.00 BSC Thunder/Häcker - FC Üksjalgvärav/Vitamiin Well
16.10 SK Augur Enemat - Saue Jalgpalliklubi
17.20 BSC Alpha - Rõuge Saunamaa

Optibet Rannajalgpalli Meistriliiga pühapäeval, 1. juulil:

10.30 SK Augur Enemat - FC Üksjalgvärav/Vitamiin Well
11.40 BSC Thunder/Häcker - Saue Jalgpalliklubi
12.50 Nõmme BSC/OlyBet - Rõuge Saunamaa

15.10 SK Augur Enemat - BSC Thunder/Häcker
16.20 Saue Jalgpalliklubi - FC Üksjalgvärav/Vitamiin Well
17.30 BSC Alpha - Nõmme BSC/OlyBet

Optibet Rannajalgpalli Esiliiga ajakava 30. juunil (Rannaareeni teisel väljakul):

11.00 BSC Alpha II - JK Fellin
12.00 Schöttli Keskkonnatehnika - FC Chromtex
13.00 SK Kadrina - SK Augur MoneyOffice
14.00 BSC Türi - FC Chromtex
14.00 Schöttli Keskkonnatehnika - JK Fellin (peaväljakul)
15.00 BSC Alpha II - SK Augur MoneyOffice
16.00 SK Kadrina - JK Fellin
17.00 BSC Alpha II - FC Chromtex
18.00 BSC Türi - SK Augur MoneyOffice

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

OLULIST
TOIMETAJA VALIK
SOCCERNET.EE JALGPALLISAADE
KOONDIS SAAB UUE NÄO
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
17
14
1
2
52:12
43
2.
Tallinna FCI Levadia
17
13
2
2
54:12
41
3.
Nõmme Kalju FC
17
11
4
2
32:15
37
4.
Paide Linnameeskond
16
10
3
3
32:9
33
5.
JK Narva Trans
17
4
6
7
22:22
18
6.
FC Kuressaare
17
4
4
9
10:33
16
7.
Tartu JK Tammeka
17
4
3
10
24:33
15
8.
Viljandi JK Tulevik
17
4
3
10
16:34
15
9.
JK Tallinna Kalev
17
2
3
12
11:43
9
10.
Maardu Linnameeskond
16
2
3
11
9:49
9
REKLAAM
 
Kindel: Antonov Hermannstadtis ei jätka
EESTLASED VÕÕRSIL
Kindel: Antonov Hermannstadtis ei jätka (0)
Käit ja Domžale kaotasid Flora eurovastasele
EESTLASED VÕÕRSIL
Käit ja Domžale kaotasid Flora eurovastasele (1)
 
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Tallinna FCI Levadia
41
Nõmme Kalju FC
37
Paide Linnameeskond
33
JK Narva Trans
18
FC Kuressaare
16
Tartu JK Tammeka
15
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
9
Maardu Linnameeskond
9
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK