Loe järele: Levadia juubeldab, sest Paide südamed purunesid jälle viimasel hetkel (12)

FCI Levadia sattus Paides mänguliselt hätta, kuid Bogdan Vaštšuki kolmanda lisaminuti värav tagas neile 1:0 võidu ja täiseduga jätkamise.

Võimalustevaene mäng oli möödunud küll pigem Levadia pallivaldamise tähe all, kuid Paide teravamate rünnakutega. Lõpu eel jõudis kodumeeskond eriti lähedale, kui Karl Andre Vallner tõrjus Ebrima Singhatehi lähilöögi ning Siim Luts tabas latti.

Viimasel lisaminutil tegi aga Liliu võimsa sooloreidi trahvikasti ning söötis palli keskele, kust Vaštšuki täpne löök Levadia võidupeo vallandas.

Seejuures oli Paide jaoks tegemist kuue vooru jooksul juba kolmanda ülivalusa kaotusega, sest ka Nõmme Kaljule ja FC Florale kaotati viimaste minutite väravast.