Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Loe järele: Levadia seljatas Kalju, rõõmustades Florat ja Paidet

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Kalju pole tänavu Levadiat võitnud. Foto: Brit Maria Tael

Premium liiga 34. mänguvooru keskses kohtumises läksid vastamisi Nõmme Kalju ja FCI Levadia. Levadia 4:0 võit rõõmustas värskeid meistreid, aga veelgi enam FC Florat ja Paide Linnameeskonda.

Levadia alustas võimsalt ning Henri Järvelaid ja Mark Oliver Roosnupp viisid nad juba 21. minutiks kahe väravaga juhtima. Seejärel sai aga Kalju pikaks ajaks mängu enda kätte ning tekitas samuti palju võimalusi, mis siiski kasutamata jäid.

Võitja saatus otsustati 87. minutil Moustapha Bah' tabamusega ning kohtumise lisaminutitel pani punkti Henri Käblik, kes realiseeris enda teenitud penalti.

Flora, Kalju ja Paide mahuvad kohtadel teisest neljandani üheainsa punkti sisse. Kalju peab medali ja eurosarjapääsme kindlustamiseks alistama järelejäänud voorudes nii FC Kuressaare kui ka Pärnu Vapruse.