LOE JÄRELE: Tamm päästis Kaljule Transi vastu viigi (0)

Nõmme Kalju kaotas Premium liiga 20. voorus punkte, kui leppis Sportland Arenal peetud mängus 1:1 viiki Narva Transiga.

Trans oli esimesel poolajal ohtlikum meeskond ja asus kohtumist 19. minutil juhtima, kui Martin Käos leidis küljesisseviske järel Nikita Mihhailovi, kes söötis palli värava ette, kus Oleksandr Koževnikov lõi selle väravasse. Kalju jõudis viigiväravani 81. minutil, kui Alex Matthias Tamm realiseeris Maksim Gussevi söödu.

Liigatabelis asub Kalju 40 punktiga kolmandal ja Trans 18 punktiga seitsmendal kohal. Samad meeskonnad kohtuvad uuesti järgmisel laupäeval Narvas.