Mourinho lõikas näppu? Son ja Kane sekkusid teisel poolajal, aga Tottenham kaotas Belgia klubile (0)

Eelmisel nädalal Euroopa liiga avavoorus austerlaste Linzi LASK-i kodus 3:0 alistanud Tottenham Hotspur kaotas seekord võõrsil Belgia klubile Antwerpi Royalile 0:1.

Tottenhami peatreener Jose Mourinho saatis algkoosseisus platsile ründemängijad Carlos Vinicius, Gareth Bale, Dele Alli ja Steven Bergwijn, kuid skoorida ei õnnestunud. Hoopis Antwerp haaras avapoolajal juhtohjad, kui Ben Davies kaotas 29. minutil oma väljakupoolel palli ning võõrustajate eest karistas selle tabamuseks Lior Refaelov.

Teisel poolajal tulid Tottenhami eest platsile Heung-Min Son ja Harry Kane, kes on kahe peale löönud koduses Premier League'is tänavusel hooajal kuraditosin väravat, aga ka nemad ei suutnud Tottenhami kaotusest päästa. Kas Mourinho lõikas näppu?

Arvestades, et Tottenhamil tuleb juba kolme päeva pärast Inglismaa kõrgliigas mäng Brighton & Hove Albioniga, siis puhkust tahavad paljud põhimängijad, kuid Antwerp ei halastanud, kui korjas väärtuslikud võidupunktid ja kerkis alagrupis kuue punktiga liidrikohale. Tottenham ja LASK on teeninud kolm ja Razgradi Ludogorets null punkti.

Teine Inglismaa klubi Leicester City sai võõrsil Jamie Vardy ja Hamza Choudbury tabamustest Ateena AEK üle 2:1 võidu ning jätkab täiseduga. Samas alagrupis on kuus punkti kogunud ka Braga, kes sai seekord võõrsil 2:1 võidu Luganski Zorja üle.

Kuigi Zlatan Ibrahimovic eksis penaltil, siis AC Milan alistas kodus Brahim Diazi, Rafael Leao ja Diogo Daloti väravatest Praha Sparta 3:0. Lille tuli kodus Glasgow Celticu vastu välja 0:2 kaotusseisust ja mängis 2:2 viiki. Rotterdami Feyenoord kaotas kodus Wolfsbergerile 1:4, Hoffenheim alistas võõrsil Genti 4:1 ning Villarreal sai võõrsil 3:1 võidu Karabahhi üle.