Nagu meestekoondis, nii ka Raadik ja Aarna - eestlannadele Soomest ülivalus kaotus, ees ootab suur viimane voor (0)

Pille Raadik ja Signy Aarna. Foto: Brit Maria Tael

18 tundi pärast Eesti ja Soome dramaatilist vutilahingut pidasid sarnase stsenaariumiga mängu Soome naiste kõrgliigas maha Turun Pallousera ja Aland United.

Mängu võitis Turu neljanda üleminuti väravast. Alandi poolelt tegid nii Signy Aarna kui Pille Raadik kaasa kõik 90 minutit.

Viigipunkt oleks Alandi jaoks olnud äärmiselt magus. Kolmandal kohal oleva Espoo Honkaga on neil võrdselt punkte, kuid parem väravate vahe annab üks voor enne hooaja lõppu edu Honkale.

Hooaja viimane voor tuleb aga järgmisel laupäeval kell 18 vägev. Aland ja Honka lähevad omavahel Ahvenamaal vastamisi ning selgitavad kolmanda koha omaniku. Veelgi suurem mäng toimub Soome pealinnas - seal võõrustab liidermeeskond HJK endast vaid kahe punkti kaugusel olevat PK-35 Vantaa naiskonda.

Ungari naiste kõrgliigas sai tiitlikaitsja Ferencvaros seitsmendas voorus seitsmenda võidu, kui koduväljakul alistati tabeli viies Astra Hungary 5:0. Kõik väravad lõid võõrustajad teisel poolajal. Kogu mängu platsil viibinud Inna Zlidnis sai 72. minutil kollase kaardi. Tabelis on Ferencvarose edu lähima jälitaja ees kaheksa punkti.