Ševtšenko peab Eestiks ettevalmistusi tehes rinda pistma vigastusetondiga (vaata nimekirja!) (0)

Andri Ševtšenkol jagub enne mängu Eestiga pisut mõtteainet. Foto: Ukraina alaliidu Twitter

Ukraina koondise peatreener Andri Ševtšenko kutsus 14. novembril peetavaks maavõistluseks Eestiga ning sellele järgnevaks valikmänguks Serbiaga koondise juurde Luhanski Zorja poolkaitsja Dmõtro Ivanisenja, sest nii mõnigi nimekas mees tema esialgsest valikust on hädas traumaga.

Ševtšenko käis juba 25. oktoobril välja 25-mehelise nimekirja neist, kes hakkavad valmistuma Zaporožjes peetavaks mänguks Eestiga ja kolm päeva hiljem Belgradis toimuvaks duelliks serblastega. Juba on sealt aga välja jäänud näiteks koondise legend Jevhen Konopljanka ja Inglismaa meistermeeskonnas Manchester Citys palliv Oleksandr Zintšenko, kuna mõlemat meest vaevavad vigastused.

Küsimärk on ka Marlose pea kohal, mistõttu Ševtšenko andiski võimaluse end näidata 25-aastasele Ivanisenjale, kes on küll pidanud kümme mängu erinevate Ukraina noortekoondiste eest, kuid pole A-koondist seni veel esindanud. Lisaks Ukraina tippklubide Donetski Šahtari ja Kiievi Dinamo mängijatele on suurematest staaridest koondises Inglismaal West Hamis palliv Andri Jarmolenko, Glasgow Celticu ridadesse kuuluv Marian Šved ning Itaalia kõrgliigaklubides Atalantas ja Lecces pallivad Ruslan Malinovski ja Jevhen Šahov.

Ukraina koondise koosseis maavõistluseks Eestiga:

REKLAAM

Väravavahid:
Andri Pjatov (28.06.1984) - Donetski Šahtar 91/0
Andri Lunin (11.02.1999) - Valladolid (ESP) 4/0
Juri Pankiv (03.11.1984) - Oleksandria 0/0

Kaitsjad:
Oleksandr Karavajev (02.06.1992) - Kiievi Dinamo 24/1
Mõkola Matvijenko (02.05.1996) - Donetski Šahtar 23/0
Sergei Krõvtsov (15.03.1991) - Donetski Šahtar 14/0
Eduard Sobol (20.04.1995) - Brugge (BEL) 12/0
Vitali Mikolenko (29.05.1999) - Kiievi Dinamo 7/0
Sergei Bolbat (13.06.1993) - Donetski Šahtar 4/0
Igor Plastun (20.08.1990) - Gent (BEL) 3/0
Artjom Šabanov (07.03.1992) - Kiievi Dinamo 1/0

Poolkaitsjad:
Andri Jarmolenko (23.10.1989) - West Ham (ENG) 83/37
Ruslan Malinovski (04.05.1993) - Atalanta (ITA) 25/5
Sergei Sidortšuk (02.05.1991) - Kiievi Dinamo 25/2
Viktor Kovalenko (14.02.1996) - Donetski Šahtar 23/0
Viktor Tsõgankov (15.11.1997) - Kiievi Dinamo 17/3
Marlos (07.06.1988) - Donetski Šahtar 16/1
Vitali Bujalski (06.01.1993) - Kiievi Dinamo 7/0
Jevgeni Šahov (30.11.1990) - Lecce (ITA) 4/1
Vladimir Šepelev (01.06.1997) - Kiievi Dinamo 3/0
Marian Šved (16.07.1997) - Celtic (SCO) 1/0
Dmõtro Ivanisenja (11.01.1994) - Luhanski Zorja 0/0

Ründajad:
Roman Jaremtšuk (27.11.1995) - Gent (BEL) 11/4
Junior Moraes (04.04.1987) - Donetski Šahtar 5/0

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
EUROOPASSE!
EUROOPA LIIGA FINAALTURNIIR
Lukaku kukutas palli väravasse ja Leverkuseni välja, pehme penalti päästis lisaajal Unitedi
TÄHTSAD JUTUD
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK