Tarvas lõi Võrus oma esimese värava, kuid punktiarvet ei avanud (video!) (3)

Siim Rannamäe. Foto: Jana Pipar

Rakvere Tarvas lõi Esiliiga B-s oma neljandas mängus esimese värava, kuid punktiarvet ei avanud, sest kaotas Võrus sealsele Heliosele 1:2.

Skoori avas 15. minutil Eduard Desjatski. Tarvas viigistas 77. minutil Siim Rannamäe tabamusest, aga Žann Šmidti penalti jättis kõik punktid Võru meestele.

Helios avas tänasega oma võiduarve ja paikneb tabelis kaheksandal kohal. Tegemist oli esimese vooru edasilükatud kohtumisega, nüüd on kõikidel meeskondadel neli mängu peetud.

Tipphetked:

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

10. juunil kell 19.00 Võru Spordikeskuse staadionil

Võru FC Helios - Rakvere JK Tarvas  2:1 (1:0)
15. Eduard Desjatski, 85. pen. Žann Šmidt - 77. Siim Rannamäe

Hoiatused: 41. Eduard Desjatski, 72. Richard Lepp, 90. Arsen Katšmazov - 5. Dmitri Baikov, 22. Erik Andres Raja, 25. Jaan Matis Kangur, 50. Robin Nirgi
Mänguolud: +20, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Artis Loho

Helios: Artur Karjagin, Arlet Raha, Marek Jenas, Raul Rebane, Eduard Desjatski (66. Marten Luik), Karlis Karro (57. Žann Šmidt), Vladislav Vallades (75. Andre Väin), Heigo Kosemets, Mait Raha (46. Arsen Katšmazov), Sergei Starovoitov, Ragnar Rebane (70. Richard Lepp).
Varus: Sergei Zadniprjanets, Andre Väin, Marten Luik, Arsen Katšmazov, Mairo Reinsaar, Richard Lepp, Žann Šmidt.

Tarvas: Rene Põldmaa, Kaarel Saar, Maksim Miškov, Robin Nirgi (61. Robin Klaus), Siim Rannamäe, Matteo Kisand, Mihhail Orlov, Dmitri Baikov, Erik Andres Raja, Jaan Matis Kangur (36. Kennert Liblik), Indrek Vaher.
Varus: Martin Bastig, Kennert Liblik, Robin Klaus, Artur Pavlov, Uku Laht.