Tunjov tegi Itaalia tugevuselt kolmandas liigas teise mängu ja sai teise kaotuse (+ Dmitrijev, Järvelaid, Tamm, Sinjavski) (0)

Georgi Tunjov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Ferrara SPAL-ist Itaalia tugevuselt kolmandasse liigasse laenatud Georgi Tunjov tegi uue koduklubi Carrarese Calcio eest teise mängu, kui võõrsil kaotati Sienale 0:3.

Tunjov tegi Carrarese särgis debüüdi 29. augustil Serie C avavoorus, kui vahetati 54. minutil sisse 1:1 lõppenud viigimängus Pontedera vastu. Teise vooru mängus, kus Carrarese kaotas Pescarale 1:2, Tunjov ei osalenud, sest oli Eesti U21 koondise juures. Täna jäi Carrarese 0:3 alla Sienale, üks värav löödi esimesel ja kaks teisel poolajal. Tunjov vahetati sisse teiseks poolajaks.

Artjom Dmitrijevi koduklubi Taldõkorgani Žetõsu kaotas Kasahstani kõrgliiga  20. voorus võõrsil Karagandõ Šahtjorile 1:3. Dmitrijev tegi täismängu. Žetõsu on 14 meeskonna konkurentsis 11 punktiga viimasel kohal.

Henri Järvelaid ei kuulunud Norra esiliiga 17. voorus oma uue koduklubi koosseisu, kui Sogndal kaotas võõrsil 1:0 eduseisust Fredrikstadile 1:2. Sogndal on 16 meeskonna konkurentsis 25 punktiga viiendal kohal.

Joonas Tamm puudus Ukraina kõrgliiga seitsmendas voorus Poltava Vorskla koosseisust, kui kodus tehti 2:2 viik eestlase eelmise koduklubi Tšernigivi Desnaga. Vorskla asub 12 punktiga kuuendal kohal, kaotades liider Kiievi Dinamole seitsme silmaga.

Vlasi Sinjavski puudus Tšehhi kõrgliiga seitsmendas voorus Karvina koosseisust, kui võõrsil jäädi 0:1 alla Jablonecile. Karvinal on veel võiduarve avamata, aga kolme punktiga ollakse 14. kohal ja edestatakse kahte meeskonda.