VAATA JÄRELE: Levadia alustas eurohooaega kindla võiduga, kuid kinkis vastasele lootuskiire (0)

FCI Levadia alustas oma eurohooaega kodus 3:1 võiduga Gibraltari klubi St Joseph'si üle, kuid vastuvärav kingiti külalistele ise.

Levadia alustas võimsalt, kui Zakaria Beglarišvili kauglöök ja Ernest Agyiri karistislöök viisid nad juba 9. minutiks kahe väravaga juhtima. Seejärel gibraltarlased mängu küll võrdsustasid, kuid väravani jõudsid 72. minutil penaltist ikkagi levadialased. Robert Kirsi teenitud penalti reraliseeris Marko Putincanin.

Ometi sõidetakse nädala pärast võõrsilmängule lahtisest seisust, sest 74. minutil pani Karl Andre Vallner riskantse söödiga Brent Lepistu surve alla, Levadia kapten kaotas palli ja külalised realiseerisid oma ainsa värava. Tagatipuks teenis Lepistu lõpu eel kaks kollast kaarti järjest ja nii sõidab Levadia nädala pärast võõrsilmängule ilma kaptenita.