VAATA JÄRELE: Paide alistas dramaatiliste üleminutite järel Kalevi (4)

Premium liiga 20. voor lõppes Paide linnastaadionil, kus Paide Linnameeskond alistas Tallinna Kalevi 3:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Paide asus mängu 23. minutil juhtima, kui Premium liiga debütant Milan Delevic skooris Daniel Lutsu söödust, aga vaheajale mindi viigiseisul, sest Aleksander Švedovski kasutas 36. minutil Ebrima Jarju söödueksimuse ära ja lõi palli latipõrkest väravasse. Teisel poolajal lõi Paide juhtvärava Patrik Kristal, kes realieseris 51. minutil Henrik Ojamaa teenitud penalti.

Mängu lõpus jõudis sihile ka Kalevi vahetusründaja Onni Suutari, kelle värav 90+4. minutil tühistati Nikita Baranovi vastu tehtud vea tõttu. Seejärel lõi Robi Saarma 90+5. minutil kontrarünnakust lõppseisuks 3:1.

Lisaks Delevicile tegid Paide eest Premium liiga debüüdi teisel poolajal vahetusest sekkunud Abdoulie Ceesay ja Mouhamed Gueye.

Paide asub Premium liiga tabelis 35 punktiga neljandal ja Kalev 20 punktiga seitsmendal kohal.

21. juulil kell 19.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 3:1 (1:1)
23. Milan Delevic, 51. pen. Patrik Kristal, 90+5. Robi Saarma - 36. Aleksander Švedovski

Väravasöödud: 23. Daniel Luts, 51. Henrik Ojamaa, 90+5. Abdoulie Ceesay - 36. x
Hoiatused: 29. Milan Delevic, 45+2. Patrik Kristal, 90+3. Henrik Ojamaa - 61. Daniil Ševjakov, 72. Daniil Sõtšugov, 90+4. Onni Suutari
Mänguolud: +22, vahelduva pilvisusega tuuline ilm, muruväljak väga heas seisukorras