VAATA JÄRELE: Tulevik pööras hiliste väravatega Saaremaal kaotusseisu võiduks (8)

Premium liiga 2021. aasta teises mängus oli Viljandi Tulevik võõrsil 3:2 üle FC Kuressaarest.

Kuressaare läks kaks korda juhtima, aga mõlemal korral Tulevik juba mõne minuti pärast viigistas. Otsustava värava lõi 89. minutil Carson Buschman-Dormond, kelle tsenderdus lendas küljejoone lähistelt tagumisse ristnurka.

Kuressaare mängis peaaegu terve teise poolaja arvulises vähemuses, kuna Silver Alex Kelder teenis endale kaks kollast kaarti.

13. märtsil kell 16.00 Kuressaare kunstmurustaadionil (Vuti 1, Kuressaare)

FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik  2:3 (1:1)
39. Sander Laht, 80. Mattias Männilaan - 42. pen. Herol Riiberg, 82. Kristjan Kask, 89. Carson Buschman-Dormond

Väravasöödud: 39. Oliver Rass, 80. Sander Laht - 42. x, 82. Atanda Ogungbe, 89. Tanel Lang
Hoiatused: 23., 48. Silver Alex Kelder, 42. Märten Pajunurm, 90+2. Markus Allast - 25. Nikita Komissarov, 27. Carson Buschman-Dormond, 30. Arc-En-Ciel Mintongo, 61. Daniil Petrunin, 79. Atanda Ogungbe, 85. Tanel Lang
Eemaldamine: 48. Silver Alex Kelder (Kuressaare)
Mänguolud: +3, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 0, ei ole lubatud
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Rasmus Maalinn

Kuressaare: Magnus Karofeld, Michael Schjönning-Larsen (74. Rauno Tutk), Markus Allast, Ranon Kriisa, Oliver Rass, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Märten Pajunurm, Sander Laht, Mattias Männilaan, Rasmus Saar.
Varus: Kristen Lapa, Rauno Tutk, Tanel Neubauer, Sten Penzev, Ralf-Sander Suvinõmm.

Tulevik: Marten Ritson, Herol Riiberg, Kristjan Kask, Nikita Komissarov (90+1. Ridwan Babatunde), Kaimar Saag (68. Kazeem Bolaji), Tanel Lang, Martin Allik, Daniil Petrunin, Arc-En-Ciel Mintongo, Carson Buschman-Dormond, Atanda Ogungbe.
Varus: Karl Erik Jürisson, Ridwan Babatunde, Alex Roosalu, Kazeem Bolaji, Gustav-Hendrik Seeder, Daniel Tuhkanen.