VAATA JÄRELE: Vassiljevi värav keskväljalt kindlustas Florale võidu Vapruse üle (7)

Premium liiga liidri FC Flora ja viimasel kohal oleva Pärnu Vapruse duell kujunes oodatust tasavägisemaks, aga teisel poolajal kindlustas Flora siiski 3:1 võidu.

Martin Miller viis Flora küll varakult juhtima, kuid Ronaldo Tiismaa viigistas peagi ning Vaprus osutas südi vastupanu kuni tunni aja täitumiseni.

Siis aga surus Rauno Alliku kontrarünnakul palli üle Vapruse väravajoone ning juba järgmisel minutil saatis Konstantin Vassiljev 40 meetri pealt kaarpalli lati alla.

20. augustil kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus  3:1 (1:1)
15. Martin Miller, 61. Rauno Alliku, 62. Konstantin Vassiljev - 25. Ronaldo Tiismaa

Neljas kohtunik: Roman Daniljuk

Flora: Karl-Romet Nõmm, Michael Lilander, Markkus Seppik, Henrik Pürg, Kristo Hussar, Konstantin Vassiljev, Mihkel Järviste (69. Markus Soomets), Daniil Kuraksin, Martin Miller (61. Markus Poom), Sergei Zenjov (80. Aleksandr Šapovalov), Rauno Alliku.
Varus: Kristen Lapa, Marko Lipp, Andrei Smirnov, Markus Soomets, Markus Poom, Tony Varjund, Aleksandr Šapovalov.

Vaprus: Hendrik Vainu, Uku Kõrre, Martin Kase, Magnus Villota, Siim Aer, Sander Sinilaid, Taaniel Usta (66. Kevin Metso), Reno Mark, Virgo Vallik (86. Igor Ustritski), Kevin Kauber (77. Enrico Veensalu), Ronaldo Tiismaa (66. Andreas Kiivit).
Varus: Andri Hall, Rocco Mõtt, Kristjan Kask, Andreas Kiivit, Enrico Veensalu, Ranet Ristikivi, Kevin Metso, Kairo Kiltmaa, Igor Ustritski.

kahju et parimat selliselt aidatakse
Hussar oleks pidanud 1 poolaeg kollase saama. Praegu sai Kõrre kollase kuigi temale tehti viga!!!!
vastik sellist jama vaadata
Ernst Rajasaare   •
(90.190.253.***)
Kuule Allikut tõmmati kogu aeg ja kohtunik ei andnud üldse vilet. Vile oli väga aus. Flora mämgis lihtsalt paremini.
trk   •
(46.131.34.***)
Eelmises mängus võttis kohtunik Floralt kaks punkti fantoomkäe eest ja mingid tüübid ikka uluvad siin karvasest käest.
(46.131.61.***)
Floral oli veidi kvaliteeti rohkem. Otsustavatel hetketel kohtunik ei andnud pennelt ja andis väikeste asjadega initsiatiivi florale. Hussar võttis Usta 2 käega maha ja proovindki palli mängida aga kollast ei saanud. Alliku hoidis kaitset kätega kinni, et palli katta. Kõrre sai kollase kui tegelikult võttis puhtalt palli ja talle tehti viga. Ma pole õige nurga alt 2 värava videot näinud aga flora enda fännid ütlesid polnud üle joone jne. Tulemus on suht õiglane aga kuidas see saavutati on häbiväärne....

Neetud jalgpall ehk Kuidas läks vaja Harry Kane’i, et Neverkuseni 120-aastane needus maha võtta